Uvnitř z přihrádky za sedadlem řidiče odcizil příruční tašku. Spolu s ní majitel přišel o osobní doklady, platební kartu a hotovost. Škoda byla vyčíslena na deset tisíc. Pachateli za přečiny krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku hrozí až dva roky vězení.

Drzost nezná hranice

Čejkovice - Neskutečně drze si počínal v úterý neznámý zloděj, který v dopoledních hodinách vnikl v Čejkovicích na zahradu jednoho z domů, kde odcizil neuzamčené elektrokolo Denver černé barvy v hodnotě osmi tisíc korun. Případ šetří jičínští policisté jako přečin krádeže, za což v případě prokázání viny hrozí pachateli až dva roky vězení.

Zahrál si na stěhováka

Tužín - V přesně nezjištěné době od soboty 3. září do úterý 22. listopadu se vloupal neznámý pachatel do jedné z rekreačních chatek v obci Tužín. Uvnitř vše nejdříve řádně prohledal, a poté z chodby odcizil starožitnou knihovnu, kombinovanou chladničku a z kuchyně pak čtyři dřevěné židle, dřevěnou komodu a dva noční stolky s mramorovou deskou. Poté se ještě „podíval" na půdu, odkud si odnesl starožitné kovové saně. Majitel vyčíslil celkovou škodu na 170 tisíc korun. Případ šetří jičínští policisté jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody, za což pachateli hrozí až pět let vězení.