Uvnitř odcizil pánské kolo černé barvy, čtyři hliníkové disky včetně letních pneumatik a tři plechové disky s pneumatikami. Majitelka vyčíslila celkovou škodu na 33 tisíc korun. Případ šetří jičínští policisté jako přečin krádeže, za což pachateli hrozí až dva roky vězení.

Krádež brojlerů
Kopidlenští policisté pátrají po neznámém pachateli, který v noci na sobotu 22. října vnikl na soukromý pozemek ve Slavhosticích, kde z kůlny odcizil šest brojlerů. Majitel vyčíslil škodu na nejméně jeden tisíc korun. Případ šetří policisté jako přestupek proti majetku.

Zloděj neodešel s prázdnou
Jičínští policisté pátrají po neznámém pachateli, který v přesně nezjištěné době od pátku 21. října do pondělí 24. října vnikl do jedné z budov v Jičíně na autobusovém nádraží, kde z neuzamčené technické místnosti odcizil desky s několikatisícovou hotovostí. Celková škoda byla vyčíslena na nejméně 14 tisíc korun. Pachateli za přečin krádeže hrozí až dva roky vězení.

Tankovat ano, platit ne
Řeč je o neznámém řidiči, který v pondělí 24. října odpoledne natankoval u benzínové čerpací stanice v Milovicích do osobního vozidla Ford Escort stříbrné barvy téměř 46 litrů benzínu v hodnotě 1.300 korun a poté bez zaplacení odjel. Případ šetří hořičtí policisté jako přestupek proti majetku.
mjr. Hana Klečalová