Ona tvrdí něco docela jiného, prý ji donutil k orálnímu styku. „Měl fyzickou převahu," vysvětlila žena, které byla poté diagnostikována posttraumatická porucha.

Proces s Černým, jenž je ve vazbě, začal v úterý u Krajského soudu v Hradci Králové. Líčení bylo po prvním dnu odročeno. „Nedovedl akceptovat, že jsme se rozešli," řekla žena 
o vztahu s dvanáctkrát trestaným bývalým přítelem.

S ním se seznámila v červnu 2012, potkali se, protože Černý byl ve vězení s jejím mužem, a ona ho podle jeho slov požádala o finanční prostředky. „Pomohl jsem jí oddlužit se," řekl Černý. Vztah se po nějaké době  změnil v intimní, což mělo skončit 
v květnu 2014. Žena tvrdí, že důvodem byl pervitin, který Černý užíval.

Znásilnění se mělo udát 
1. září minulého roku, v době, kdy už se nesměl Černý k bývalé přítelkyni přibližovat – a ani ji nijak kontaktovat. 
O tom rozhodl okresní soud 
v Kutné Hoře.

Žena uspěla s žalobou, v níž tvrdila, že ji Černý fyzicky napadal. „Jen jednou mi ujely nervy a dal jsem jí facku," bránil se. Veškerou vinu svedl na matku a právničku bývalé přítelkyně.

„Řekla mi, že nikdy nechtěla, abych byl potrestaný," přesvědčoval. „Tak jsem jí řekl, ať neposlouchá matku a právničku." Přiznal však, že ženu kontaktoval SMS zprávami i osobně. Nyní mu hrozí deset let vězení.

Nebezpečné pronásledování - stalking
Radek Černý byl odsouzen za to, že svou bývalou přítelkyni „nebezpečně pronásledoval". Šlo tedy o stalking. Co za tímto termínem vlastně stojí? To říká webová stránka www.trosky.cz:
„Anglický výraz stalking původně znamenal stopovat (zvěř). V současné terminologii překlad slova stalking nabídne překladač výrazy: sledující, honba, lovecký… Z hlediska psychiatrie či kriminologie je slovo stalking chápáno jako zlovolné a úmyslné pronásledování a obtěžování jiné osoby, které pak u oběti snižuje kvalitu jejího života a ohrožuje její bezpečnost. Mezi nejdůležitější hlavní znaky patří opakované a dlouhodobé obtěžování jiné osoby (ať už známé či neznámé), nevyžádanou a nechtěnou pozorností."