Před okresním soudem stanula v minulých dnech 35letá žena z Opatovic nad Labem. Obžaloba ji vinila z toho, že napadla muže, který byl údajně jejím milencem.

„Sandra Š. si v srpnu loňského roku počkala na Antonína L. Ten byl údajně v minulosti jejím milencem. Jejich vztah se ale provalil a ona muže podezřívala z toho, že celou věc záměrně šířil mezi lidmi. Z tohoto důvodu ho chtěla potrestat,“ popsal našemu Deníku jeden z pardubických policistů.

Obžalovaná si tedy na muže počkala na jednom místě v Opatovicích. Dokonce přizvala i svého syna. Když kolem nich projížděl bývalý milenec na kole, několikrát ho udeřila baseballovou pálkou, až upadl z kola. Pálku při tom rozbila! Na zemi pak do muže její syn ještě několikrát kopl. „Muž měl naražená žebra, zlomený malíček a rozbitý loket, který dostal následně do sádry,“ doplnil policista.

Pro trestný čin ublížení na zdraví tak žena následně skončila u soudu. „Obžalovaná byla pro pokus újmy na zdraví odsouzena k šesti měsícům odnětí svobody s podmínečným odkladem na dobu jednoho a půl roku,“ řekl našemu Deníku soudce Karel Gobernac, který se celým případem zabýval.