Bylo přesně 12.30, hodin, když se třiasedmdesátiletá žena vydala do centra města. V té chvíli ještě netušila, jaké drama na ni čeká. Zezadu k ní přistoupil neznámý muž, který ji chytil za nákupní tašku a prudce s ní trhl. Nic netušící žena, která tašku pevně svírala v ruce, upadla na zem a muž ji ještě nejméně dva metry táhl po chodníku.

Poté seniorka tašku pustila a lupič i s ní utekl směrem k autobusovému nádraží. Žena utrpěla zranění, se kterým vyhledala lékařské ošetření. Kromě tašky přišla i o mobilní telefon, klíče od domu a peněženku s hotovostí a osobními doklady.

K popisu útočníka policisté zjistili, že byl ve věku kolem 25 let, 160-170 cm vysoký, štíhlé postavy. Na sobě měl červenou bundu s šedými rukávy s černým pruhem přes ramena, černé kalhoty, bílé sportovní boty, na hlavě zimní pletenou strakatou čepici a přes ní tmavou kapuci od mikiny. Policisté žádají občany, kteří by mohli k osobě pachatele nebo k uvedenému případu podat jakoukoliv informaci, aby se obrátili na linku tísňového volání 158 nebo na telefonní číslo 974 533 721.    PČR