Ráno totiž přišla na to, že jí neznámý pachatel odcizil zkolny u domu uhlí. Nakonec se ukázalo, že jí palivo nikdo neukradl, ale že si ho zřejmě sama spálila vkamnech. Vdopoledních hodinách pak policisté vyjeli do Rokytňan, kde dosud neznámý pachatel odcizil ze stodoly zahradní malotraktor MTD za 80 tisíc korun.

Další cesta je čekala do Lukavce, kde došlo ke krádeži HAKI lešení. Rušno měli i vOstroměři, kde neznámý zloděj ukradl od rodinného domku popelnici. VHořicích, vHálkově ulici, zase pro změnu postříkal vandal tmavým sprejem zděné sloupky plotu.

Také motoristé

Během dne se policisté zaměřili i na motoristy. VNové Pace si zřejmě řidič osobního vozidla popletl strany a po kruhovém objezdu jel vprotisměru. Zmatená jízda ho nakonec stála vblokovém řízení 1 tisíc korun. VJičíně by zase někteří řidiči potřebovali nastudovat dopravní značky, neboť parkovali vozidla vmístech, kde je to zakázáno. I vtomto případě policisté přestupky vyřídili vblokovém řízení.

Vodpoledních hodinách pak jezdilo vJičíně, na autobusovém nádraží, několik výrostků po parkové úpravě na kolech. Přivolaná hlídka však již nikoho na místě nezastihla. Ve večerních hodinách ještě oznámil zherny vJičíně podnapilý muž, že mu někdo odcizil mobilní telefon. Zřejmě si vše vymyslel, neboť ještě před příjezdem policie raději hernu opustil.

VNové Pace si pro změnu „ustlala“ vnoci na silnici opilá žena. Přivolaná hlídka ji na místě domluvila. Poté se o ní postarali kamarádi, kteří ji odvedli domů.