S přívaly nového sněhu nejvíce „bojovali“ řidiči kamionů, kteří uvízli na několika místech. První z nich zapadl na silnici mezi Rakovem a Sobotkou a další pak sjel do příkopu u Stéblovic. Naštěstí k žádným škodám nedošlo, a tak po vyproštění mohli oba řidiči pokračovat v další jízdě.

V ranních hodinách vyjeli dopravní policisté do obce Veliš, kde došlo ke střetu osobního vozidla s nákladním. Nakonec se oba účastníci na místě dohodli a společně vyplnili euroformulář o dopravní nehodě.

Po osmé hodině ranní se obrátil na linku 158 muž z malé obce na Jičínsku s tím, že mu někdo odcizil motorovou pilu. Hlídka, která vyjela na místo, zjistila, že došlo k nedorozumění mezi oznamovatelem a jeho známým, který si pilu vypůjčil.

Po poledni oznámila na policii žena z Hořic, že jí někdo odcizil peníze. Nakonec se ukázalo, že k žádné krádeži nedošlo. Naopak se mužům zákona svěřila s tím, že má problémy se známým, který jí už několik let proniká do myšlenek a tím ji zřejmě ovládá.

Po šestnácté hodině kontrolovala policejní hlídka v Dobré Vodě osobní vozidlo Hyundai Accent, které řídil třiadvacetiletý muž. Během kontroly vyšlo najevo, že má rozsudkem Okresního soudu v Jičíně uložen do roku 2012 zákaz řízení všech motorových vozidel. Z tohoto důvodu si vyslechl ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Na dva psy, kteří pobíhali po silnici v Konecchlumí, upozornil v odpoledních hodinách jeden z projíždějících řidičů. Hlídka, která vyjela na místo, už nikde hafany nenašla.

V podvečerních hodinách zavítal do jednoho z obchodních domů v Jičíně v Hradecké ulici nepoctivý zákazník, který zde odcizil zboží za téměř 530 korun. Jednalo se o salámy a další pochutiny, které si postupně ukládal do přinesené tašky. K jeho smůle ho přímo při krádeži ho odhalily obsluhující pracovnice, které vše oznámily na policii. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o šestatřicetiletého muže, který se musel s nákupem rozloučit a navíc dostal na cestu blokovou pokutu ve výši jeden tisíc korun.

Po půlnoci se dostavil na policii v Jičíně notně opilý muž s tím, že ho někdo okradl o batoh. Policisté muže vyzvali, aby jim přesně popsal, kde se zdržoval. Nakonec jim sdělil, že na chvíli usnul u jedné z ubytoven, kde si dal batoh pod hlavu. Zde ho také nakonec policisté našli a muži předali.