V ranních hodinách vyjeli muži zákona do Ostroměře, kde se vloupal dosud neznámý pachatel do objektu skladu jedné z firem. Uvnitř pak odcizil několik desítek kilogramů mědi a mosazi v hodnotě téměř 2 tisíce korun.

Dále asistovali při otevření bytu v Nové Pace, který si majitel nedopatřením zabouchl a poté se zaměřili na řidiče, kteří stále nerespektují pravidla silničního provozu. Nejenže nedodržují stanovenou rychlost, za jízdy telefonují s přístrojem v ruce a mnozí z nich ještě nezjistili, k čemu slouží bezpečnostní pásy, ale navíc někteří z nich nevědí, jaký význam má dopravní značka Stůj, dej přednost v jízdě. Jako například pětapadesátiletý řidič, který nezastavil před železničním přejezdem v obci Ledkov. Jen co ho policisté vyřešili v blokovém řízení, už se blížil k přejezdu další řidič, který rovněž nezastavil. A tak i on dále pokračoval o nějakou tu stokorunu lehčí.

Teplé počasí posledních dnů se zřejmě podepsalo asi na padesátiletém řidiči, který v odpoledních hodinách zastavil vozidlem Škoda Octavia combi, stříbrné barvy u Miletína a kolemjdoucích školaček se dotazoval na cestu. Na tom by nebyl až tak nic divného, kdyby ovšem neměl na sobě jen košili. Od pasu dolů byl totiž nahý a jeho přirození bylo patrno pouhým pohledem. Dívky natolik vystrašil, že raději utekly domů a vše oznámily na policii.

Ve večerních hodinách policisty zaměstnal opilec v Sobotce, který se nevhodně choval v místní restauraci. Slovně napadal hosty a obsluhující personál.

V Sobotce ještě chvíli zůstaneme. Po čtvrté hodině ranní oznámila na linku 158 žena, že ji každý den při cestě do zaměstnání ohrožuje vlčák, který na ni čeká v ulici a honí ji tak dlouho, dokud mu neuteče. Hlídka, která vyjela na místo však žádného vlčáka nenašla. Manžel oznamovatelky poté policistů ukázal dům, kde by mohl pes být. Za plotem skutečně spal vlčák, který se však přes vysoké oplocení nemohl dostat ven na ulici.