V dopoledních hodinách oznámil na policii v Hořicích mladý muž, že si v sobotu 25. dubna vybíral v bankomatu na náměstí několikatisícovou hotovost, kterou po provedené transakci zapomněl v podávací přihrádce. Když si po několika minutách svoji chybu uvědomil a vrátil se zpět, už zde peníze nenašel. Ty si zřejmě odnesl nějaký nepoctivý nálezce. Případ šetří policisté jako přestupek proti majetku.

Nepříjemný zážitek má za sebou žáček jedné ze škol v Hořicích, kterému jeho spolužáci sprostě nadávali a dokonce ho i fyzicky napadli. Co je k takovému jednání opravňovalo a proč svého kamaráda zbili je předmětem dalšího šetření.

Dále vyjeli policisté do Úlibic, kde řešili neshody mezi občany. Předmětem sporu, který vyvrcholil vulgárními nadávkami, byla cesta. Případ šetří muži zákona jako přestupek proti občanskému soužití.
O svůj mobilní telefon Sony Ericsson přišla během vyučování jedna ze studentek střední školy v Jičíně. Kdo si telefon v hodnotě 1 tisíc korun přisvoji, teď šetří policisté.

V noci oznámila na linku 158 žena, že se v Soudné pohybuje nějaký opilec, který neustále zvoní na domovní zvonky. Hlídka, která vyjela na místo, už ale žádného opilce nezastihla.