Deset dvacet minut před dvanáctou hodinou vstoupil do prodejny mladý pár, který se hned zajímal o koupi prstenů. V tu chvíli ještě žena netušila, co ji čeká.

Muž ji najednou uchopil za ruku a poté ji elektrickým paralyzérem ochromil. Následně ji zatlačil na zem do rohu místnosti, kde ji kopl do hrudníku a do obličeje ji nastříkal štilavou látku.

Poté se více o vyděšenou a zraněnou ženu nezajímali. Svoji pozornost zaměřili pouze na vystavené zboží. Nakonec si z prodejny odnesli vzorkovnici snubních prstenů, přívěsky a náušnice ze žlutého kovu, kovové mince a klíč od bezpečnostních zámků.

Celková škoda byla vyčíslena na 28 tisíc korun.
K popisu muže žena uvedla že byl ve věku 25 až 30 let, byl 170 – 175 cm vysoký, štíhlé postavy, měl tmavé nakrátko střižené vlasy a v levém uchu náušnici. Na sobě měl černé triko se třemi knoflíky pod výstřihem a modré rifle s opaskem.

Žena byla ve věku 20 až 25 let, byla asi 165 cm vysoká, plnoštíhlé postavy, měla dlouhé tmavé vlasy, vzadu sepnuté, světlou pleť a kulatý obličej. Na sobě měla nevýrazné oblečení, snad šedé triko.

Policie ČR žádá případné svědky, kteří by k uvedené případu nebo k osobám pachatelů mohli podat jakoukoliv informaci, aby tak učinili na linku tísňového volání 158. Rovněž žádá obchodníky, kteří se s uvedenou dvojicí v pátek 12.června setkali, aby se i oni přihlásili na linku 158. (PČR)