V Královéhradeckém kraji o prvenství bojovalo celkem pět vánočních stromů, jeden z každého okresu. Čtenáři nakonec nejvíce hlasů, celkem 5 349, přidělili stromu z Lužce nad Cidlinou na Hradecku.

Strom v Lužci nad Cidlinou tak získal nejen vítězství v krajské anketě Deníku.cz, ale také postupuje do celostátního kola, kde se utkají vítězné stromy ze všech krajů republiky. Celostátní kolo hlasování začne v neděli 17. prosince v 20 hodin. close Vánoční strom Deníku info Zdroj: Deník zoom_in

Nejkrásnější strom získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Na druhém místě krajského kola skončil strom z Vitiněvsi na Jičínsku, na třetím skončilo Hostinné na Trutnovsku, čtvrté místo patří obci Chlístov u Dobrušky na Rychnovsku a nejméně hlasů získal strom v Novém Městě nad Metují na Náchodsku.


Nahrává se anketa ...

close Vánoční pouták info Zdroj: Redakce zoom_in