Meda, která v září oslavila 95 let, je známou sběratelkou umění. Během let se jí například podařilo shromáždit největší soukromou sbírku děl malíře Františka Kupky na světě. Je také zakladatelkou Nadace Jana a Medy Mládkových a Musea Kampa umístěného v prostorách Sovových mlýnů. Motto, které vítá návštěvníky, zní: Vydrží-li kultura, přežije národ.

Na otázky, které se týkaly nejen její skvělé kondice a elánu, ale i umění, vzpomínek na zajímavé lidi či umělce nebo snahy získat Werichovu vilu, odpovídala s pomoci politika Jiřího Pospíšila, který je jejím několikaletým spolupracovníkem. Ten se také ujal role moderátora a zároveň představil i novou knihu o životě Mládkové Můj báječný život, která vyšla v září právě k jejímu životnímu jubileu.

„Když si knihu přečtete, dojdete k závěru že život Medy Mládkové byl úžasný. Ne v tom, že by byl jednoduchý a bez překážek, ale v tom co prožila, jak překonávala překážky, co dokázala a vytvořila. V tom byla ta úžasnost," vysvětlil Pospíšil.

Během debaty Meda Mládková často vtipkovala a pokaždé rozesmála přeplněnou studovnu. Například když Jiří Pospíšil zmínil její manželství s belgickým aristokratem, pohotově dodala: „To bylo jenom pro pas, já jsem ho nikdy nepotkala. Chtěl mi jen pomoct," vysvětlovala.

Stejně tak často zmiňovala ve svých odpovědích právě Jiřího Pospíšila, což pokaždé vyznělo velmi žertovně.

Na otázku, jestli má nějaký nejoblíbenější obraz odpověděla, že ne. „Myslím, že jsem měla docela dobrý vkus a dobré věci jsem si i vybírala," řekla.

Po zajímavé debatě následovala autogramiáda nové knihy, kterou Meda Mládková všem zájemcům ochotně podepsala.