Vlak představuje zdaleka tu nejpohodlnější možnost, jak se do Hradce Králové v dopravně exponovaných hodinách před koncertem dostat. Od královéhradeckého hlavního nádraží dopraví návštěvníky do Parku 360, kde se koncert koná, speciální kyvadlová doprava.

Speciální vlaky z Prahy

Z pražského hlavního nádraží odjíždí speciální vlak po oba víkendové dny ve 13:40 hod., přistoupit do něj bude možné také ve stanici Praha-Libeň. Příjezd o Hradce Králové hl.n. je plánován na 15:15 hod.

Na zpáteční jízdu se vlak vydá v neděli 28. července a v pondělí 29. července krátce po půlnoci v 0:15 hod., do Prahy-Libně přojede v 01:26, na pražské hlavní nádraží v 01:31 a do stanice Praha-Vršovice v 01:45 hod.

Speciální vlaky z Brna a Blanska

Cestující z Brna se do Hradce Králové budou moci svézt speciálním vlakem, který bude po oba víkendové dny z brněnského hlavního nádraží odjíždět ve 13:43. Do tohoto vlaku bude možné přistoupit také v Blansku.

Zpět z Hradce Králové pojede vlak po skončení koncertu 28. i 29. července v 0:46 hod. Do Blanska dorazí ve 2:31 hod. a do stanice Brno hl.n. ve 2:50.

Jízdenky koupíte na e-shopu Českých drah.

Speciální vlaky z Olomouce a Zábřehu na Moravě

V sobotu 27. července bude odjíždět z olomouckého hlavního nádraží speciální vlak na koncert ve 13:30. Zastavovat bude také v Zábřehu na Moravě a do Hradce Králové hl.n. přijede v 15:30.

Zpět z Hradce Králové pojede tento speciální vlak v neděli 28. července v 0:15. Do Zábřehu dorazí v 1:31 a do stanice Olomouc hl.n. v 01:58. Za zpáteční jízdenku zaplatí cestující 540 Kč, děti a žáci 270 Kč a bude možné ji zakoupit také v e-shopu ČD zde.

Pokud se z Olomouce vydáte na koncert Eda Sheerana v neděli 28. července, můžete využít pro dopravu do Hradce Králové speciální vlak, který bude z olomouckého hlavního nádraží odjíždět ve 14:27. Na zpáteční jízdu se po skončení koncertu vydá speciální vlak v pondělí 29. července z Hradce Králové v 0:29. Do Zábřehu na Moravě s ním cestující přijedou v 1:51 a na olomoucké hlavní nádraží v 02:21.

Speciální vlaky z Bohumína, Ostravy, Suchdola nad Odrou a Hranic na Moravě

Pro fanoušky anglického zpěváka a textaře s irskými kořeny vypraví České dráhy speciální vlak i ze severní Moravy. Odjíždět bude z Bohumína v sobotu 27. a v neděli 28. července ve 13:02, přistoupit do něj půjde v Ostravě hl.n., v Ostravě-Svinově, v Suchdole nad Odrou a v Hranicích na Moravě. Do Hradce Králově hl.n. dorazí v 16:30.

Speciální vlak bude možné využít i pro cestu zpět po skončení koncertu. Z královéhradeckého nádraží bude odjíždět v neděli 28. a v pondělí 29. července v 0:29 hod.

Kromě mimořádných spojů mohou návštěvníci koncertu využít i pravidelné vlaky Českých drah. Na hlavní nádraží v Hradci Králové denně jezdí 15 rychlíků ze směru od Prahy a velice četné je také spojení s Pardubicemi, kde zastavuje řada dalších dálkových spojů spojujících Prahu s jižní a severní Moravou.