Co říkají o seriálu herečky? Představitelka hlavní role Eva Burešová vyměnila Týnu, kterou ztvárňuje ve Slunečné, za Viktorii Janečkovou. "Je to velmi rázná holka, která má problémy, dluhy, hádá se s bývalým partnerem. Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje, a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a parukou zpívá," přiblížila svoji postavu Eva Burešová na webu TV Prima.

close Nový televizní seriál TV Prima ZOO se odehrává v prostředí Safari Parku Dvůr Králové. info Zdroj: TV Prima zoom_in Nový televizní seriál TV Prima ZOO se odehrává v prostředí Safari Parku Dvůr Králové.

Lucie Polišenská se představí jako Eliška Krásná, ošetřovatelka žiraf, maminka dvou sígrů a dcera Pavly Tomicové. "Eliška ráda pomáhá svému okolí. Díky ní Sid dostala práci v zoo, jen s těmi chlapy je to na štíru. Máma mi neustále vyčítá, že nikam nechodím, ale prožít další zklamání? Kdo ví, třeba nemusím nikam chodit a ten pravý si mě najde sám, tady v zoo," řekla o své roli. Ve Slunečné hraje Julii Vackovou Kabátovou, účetní a nejlepší kamarádku Týny a příležitostnou herečku, která nejde pro ostré slovo daleko.

Další z hereček, která se bude objevovat jak ve Slunečné, tak i v Zoo, je Tereza Brodská jako soudkyně Danuše Křížová. "Hraji soudkyni, mimochodem skvělou, empatickou, která absolutně miluje svoje vnoučata. Jsem s nimi ochotná dělat jakoukoli lumpárnu, ale docela trpím tím, že si můj syn, vdovec, našel novou přítelkyni," uvedla Tereza Brodská.

Ondřej Pavelka vystupuje v seriálu Zoo jako učitel a spisovatel, manžel Veroniky Freimanové Karel Rokl.

close Nový televizní seriál TV Prima ZOO se odehrává v prostředí Safari Parku Dvůr Králové. info Zdroj: Safari Park Dvůr Králové zoom_in Nový televizní seriál TV Prima ZOO se odehrává v prostředí Safari Parku Dvůr Králové.

V seriálu z prostředí Safari Parku Dvůr Králové se objeví i Pavla Tomicová jako Anežka Krásná, veterinářka v zoo, která má dar rozumět řeči zvířat a rozhodně se za něj nestydí. Všem vyřizuje jejich přání, vzkazy a požadavky. "Anežka svoji práci miluje a za nic na světě by ji nevyměnila. A kdo ví, třeba se mi podaří stát se světově uznávanou veterinářkou. Někdo se může nad její schopností rozumět zvířatům podivovat, myslet si, že je blázen, ale to není pravda. Ona je prostě miluje," nastínila svoji roli Pavla Tomicová. Ve Slunečné ztvárňuje Álu Konvičkovou, majitelku pojízdné prodejny.

Druhý díl rodinného seriálu Slunečná vysílá televize Prima ve 20.15.