Během diety mu totiž velmi pomáhala jeho manželka Lenka. Společnými silami se nakonec zbavili 16 kilogramů váhy pana Pavla. Co všechno se ale v jeho životě zlepšilo, se dozvíte, když budete pokračovat ve čtení.

Nadšení z výsledku

Do ordinace v Poliklinice Dopravního zdravotnictví v České Třebové společně s manželkou poprvé zavítali na začátku března letošního roku. Přijeli až z Hradce Králové, aby zjistili, jakáže zázračná dieta je zde všem doporučována. Pravidelně čtou vydání Deníku a tak věděli, že se většině lidí daří rychle a celkem bez námahy hubnout.

Pan Nýdrle tedy podstoupil základní vyšetření, kdy mu byly změřeny obvody břicha a boků, poté vyzkoušel i novinku, kterou byla váha pracující na principu bioimpedanční analýzy. Ta měří například množství tuku a vody v těle, ale i kde je tuku nejvíce. Poté mu MUDr. Leoš Středa doporučil dietu StředaForm a vysvětlil mu, jak funguje. Všechno si vyslechla i paní Lenka, aby mohla manžela v hubnutí podporovat.
Pavel Nýdrle před zahájením diety.Pavel Nýdrle zhubnul 16 kg.
Když po třech měsících přijeli manželé Nýdrlovi na kontrolu, byli oba nadšení z výsledku. Panu Pavlovi se podařilo shodit 16 kilogramů. Ani krční operace, kterou musel v mezidobí pan Nýdrle podstoupit, redukční režim nenarušila. Během diety je doporučeno zvýšit přísun vlákniny pomocí lněných otrub. Chleba z nich vyrobený ale panu Pavlovi nechutná, a tak raději každý den užívá vlákninové tablety Středa-life.

Podpora manželky

Jeho manželka Lenka, která pracuje v ČEZu, se naučila vařit podle zásad diety StředaForm. Je plná energie a to dodává manželovi tu správnou motivaci k hubnutí. Ke snídani si běžně dává jeden plátek bohatě obloženého žitného chleba. To mu vystačí prý na celé dopoledne. Díky dietě panu Pavlovi totiž stačí jen malé porce a nemá pocit hladu. To je výsledek aktivní diety, která automaticky snižuje množství hormonu inzulinu, a proto člověk nepociťuje hlad.

Díky shozeným kilogramům si nyní může pan Pavel v pohodě zavázat tkaničky u bot, což dříve nemohl. Také když byli s manželkou na procházce, často jí nestačil. Dnes už s tím nemá problém. Dříve trpěl na velké otoky nohou a i tohoto problému se zbavil. Člověk by ani neřekl, o kolik se jeho život může zlepšit, když začne řešit otázku, jak zhubnout.

Pan Pavel na začátku vážil 123 kilo a povedlo se mu zhubnout na 107 kg. Nyní je ve fixační fázi, která ho čeká až do listopadu. To znamená, že podle lékařských rad udržuje váhu a učí svoje tělo, aby si na ni zvyklo a nepřibíralo. Poté chce v dietním režimu opět pokračovat a dostat se pod 100 kilovou hranici.

Hubnout můžete i vy

Na stránkách východočeských Deníků veřejně hubnou známé osobnosti: Ilona Csáková, režisér Tomáš Magnusek či Leoš Středa. A také naši čtenáři, kteří se nebojí veřejně se ke shazování kil přihlásit a podělit se o své výsledky v hubnutí s dalšími. Díky našim článkům pak Deník inspiruje k hubnutí další a další čtenáře. Pomáhá jim MUDr. Leoš Středa se svými spolupracovníky z 1. lékařské fakulty z Prahy a Fakulty biomedicínského inženýrství, který jezdí každý týden do ordinace v České Třebové.

Dietní recepty na hubnutí najdete zde.