Naši milí předplatitele Deníku, každý týden vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Více na www.mojepredplatne.cz

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.
Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu.

Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku

Pardubický deník
-nabízí poukázku na slevu 100 Kč na veškeré jídlo v RESTAURACI HACIENDA RANCHERO v Pardubicích. Příjemné posezení ve stylové tex–mex restauraci s penzionem v srdci Pardubic.
Ochutnáte pečená a grilovaná masa i argentinské steaky a burgry. Točené pivo, mexické limonády a tequilu. Stylový vinný sklípek s krbem pro pořádání soukromích akcí a venkovní zahrádka.
Poukázku si můžete vytisknout na mojepredplatne.cz. Bližší informace na tel.: 724 793 908.

Hradecký deník
-nabízí zdarma 2x vstupenky na akci EDM Reasons, který se koná 29.8.2015 na letišti v Hradci Králové. Bližší informace na tel. 724 482 852.

Jičínský deník
-nabízí originální keramické výrobky z dílny STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Výrobky si můžete vyzvednout v okresní redakci Jičínského deníku. Bližší informace rovněž na telefonu 602 489 213.

• Nabízí pro své předplatitele poukázky na volný vstup na HRAD PECKA, který je nazýván perlou Podkrkonoší. Hrad se nachází přímo ve středu tohoto nádherného kraje. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník
-nabízí ve spolupráci s Kulturou Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. předplatitelům dvě průkazky ABONMÁ 2015 na divadelní představení.
PROGRAM září – prosinec 2015 naleznete na www.kulturark.cz. První představení 29.9.2015 „DEŠTIVÉ DNY" divadlo UNGELT Praha, hrají Richard Krajčo a David Švehlík. Více informací o vstupenkách získáte na tel: 602 177 609.

Náchodský deník
-nabízí milostné romány s edice HARLEQUIN. Za vytištěnou poukázku v redakci Náchodského deníku obdržíte objednanou knihu. Více informací na telefonním čísle 602 139 105

Svitavský deník
-nabízí poukázka na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Více informací o vstupu na tel.: 724 796 982

Chrudimský deník
-nabízí pro své předplatitele vstupenky do romantického ZÁMKU SLATIŇANY.
Zámek ve Slatiňanech Vás přenese do života na pohodlném knížecím sídle přelomu 19. a 20. století. Více www.zamek -slatinany.cz. Bližší informace o vstupenkách také na telefonu 724 971 736.

Orlický deník
-nabízí ve spolupráci s Kulturním centrem Česká Třebová předplatitelům abonentní průkazky na cyklus Jazz and Blues on the Rails. Předplatitel, který si nabídku zvolí, získá 2 pololetní abonentní průkazky. Více informací o Kulturním centru Česká Třebová na www.kcct.cz.

-nabízí ve spolupráci s Kulturním centrem Česká Třebová předplatitelům celkem 4 pololetní abonentní průkazky na divadelní předplatné. Pro dva předplatitele je tedy připraveno po dvou průkazkách.
Více informací o Kulturním centru Česká Třebová na www.kcct.cz. Informace předplatitelům podá Lucia Faltejsková na čísle 608 174 054.

Zážitek

2x vstupenka na CIAF
Místo konání : Letiště Hradec Králové
Čas: 5. až 6. září 2015, letový program po oba dny od 11 do 16: 45 hodin
Hlavní taháky: historický proudový letoun Messerschmit ME 262, vojenské letouny F – 16, ukázky akokrobatických skupin Baltic Bees z Lotyšska, vrtulníky Mi 24, AH-1 Cobra, dopravní letoun C160 Transal německého letectva, hradecký Mig 15 UTI mnoho dalších.

2x vstupenka
Koncert kapel STROMBOLI, RADIM HLADÍK & BLUE EFFECT, KRAUSBERRY
Kde: VÝRAVA Letní parket 2015 PÁTEK 4.9.2015 VE 20:30 HODIN.

Regionální dárky
– nabízíme HERBALMED-pastilky při rýmě Dr.Weiss,- brání vám rýma užívat si léta naplno?
Sáhněte po švýcarských bylinných pastilkách.

Gurmet kuchařku, balíček pro ženy, nové tituly knih – báje, romány pro ženy, romány pro celou rodinu.

Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www:mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.