Vážení předplatitelé Deníku, každý pátek vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka:

jičínský deník
• Nabízí pro své předplatitele za poukázky LÁTKOVOU NÁKUPNÍ TAŠKU Z DÍLEN DENNÍHO STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ.
• Nabízí pro své předplatitele otvíráky na lahve s magnetem, které věnovala FIRMA BIO JIČÍN s.r.o, provozovatel Bleších trhů a automotoburzy v Jičíně.
• Nabízí pro své předplatitele DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500 bodů,který věnoval SKIAREÁL MÁCHOVKA V NOVÉ PACE. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Pardubický deník
• Nabízí volné vstupenky na představení O HEZKÝCH VĚCECH, KTERÉ ZAŽÍVÁME. Sociálně angažované pásmo pražského souboru Masopust se koná v neděli 31. 1. 2016 v 15 hod. na Malé scéně pardubického divadla.
• Nabízí 2 volné vstupenky na GALAVEČER SMÍCHU. Zábavný večer s předáváním festivalových cen za přítomnosti kamer ČT. Koná se 1. 2. 2016 od 20 hodin ve Východočeském divadle v Pardubicích. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na tel. 602 194 004.

Hradecký deník
• Vytištěnou poukázku z věrnostního programu si v redakci Hradeckého deníku, Kladská 17, HK vyměníte za jednu volnou vstupenku na akci SVÁTEK VÍNA SILÉNOS, který se koná 9. 2. 2016 od 16 hodin v Aldisu HK, s dohledem České asociace degustátorů. A jedna zajímavost: V rámci akce si někteří návštěvníci budou moci svoje degustátorské schopnosti poměřit s profesionály a klasickým způsobem ohodnotit vybraná vína (více v sekci Soutěž) www.silenos.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 177 209.

Krkonošský deník
• Nabízí dětskou vstupenku (od 4 do 15 let) do ZOO Dvůr Králové nad Labem. Vyzvedněte si svůj dárek v redakci Krkonošského deníku. Více informací získáte na tel: 602 305 784

Svitavský deník
• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle.Více informací o vstupenkách na telefonu 724 796 982.

Orlický deník
• V únoru do východních Čech zavítá legendární rocková KAPELA ALICE. V pátek 5. února se hudebníci zastaví v Ústí nad Orlicí, aby tam v Kulturním domě zahráli své nejlepší písničky. Lidé se můžou těšit na původní složení této skupiny, na koncertu tedy vystoupí Lumír Václavík, Martin Střeska, Zdeny Podskalský, Jiří Mikeš Milý a Dan Bárta. Turné se koná jako oslava 25. výročí založení kapely. Orlický deník nabízí 3x2 vstupenky na koncert skupiny Alice pořádaný společností Rock Is Not Dead s.r.o.Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo je podá Lucia Faltejsková, tel. 608 174 054.

Chrudimský deník
• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na představení od Leoše Janáčka, JEJÍ PASTORKYŇA, které se koná 13. 3. 2016 V KD SKUTEČ. Vstupenku obdržíte v redakci Chrudimského deníku výměnou za vytištěnou poukázku z věrnostního programu z Abobonusu. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo na telefonu 724 971 736.

Regionální dárky
• Stolní kalendář pro rok 2016 od firmy NÁBYTEK JIČÍN PAVEL HARCUBA , www. nabytek-jicin.cz. knihy, časopisy, drobné dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.