Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.

Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte nabídku věrnostních programů v regionálním Deníku. Aktuální nabídka:

Hradecký deník

• Nabízí vstupenky na proslulý bubenický ansámbl z japonského hlavního města bubenického řemesla Prefektury Nara. Představení YAMATO The Drummers Of Japan: Bakuon se uskuteční 8. 11. 2016 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Orlický deník

• Nabízí vstupenky na Arakain Dymytry Tour 2016. Koncert se uskuteční 2. 12. 2016 od 20 hodin v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí.

Chrudimský deník

• Nabízí vstupenky na Arakain Dymytry Tour 2016. Koncert se uskuteční 12. 11. 2016 od 20 hodin. Místo konání: sportovní hala, Tyršovo nám. 12, Chrudim.

Jičínský deník

• Nabízí vstupenky na koncert kapel Horkýže Slíže a Tři sestry, který se uskuteční 3. 12. 2016 od 19.30 hodin v Kulturním domě Králíky v Jičíně.

• Nabízí vstupenky na koncert kapely Harlej. Koncert se  uskuteční 12. 11. 2016 od 19 hodin v Kulturním domě Valdice.

Regionální poukázky a dárky

• Nabízíme knihy, časopisy, DVD. Objednávejte si z věrnostního programu abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.