Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka:

Hradecký deník

• Vytištěnou poukázku z věrnostního programu si v redakci Hradeckého deníku, Kladská 17, HK vyměníte za jednu volnou vstupenku na akci SVÁTEK VÍNA SILÉNOS, který se koná 9. 2. 2016 od 16 hodin v Aldisu HK, s dohledem České asociace degustátorů. A jedna zajímavost: V rámci akce si někteří návštěvníci budou moci svoje degustátorské schopnosti poměřit s profesionály a klasickým způsobem ohodnotit vybraná vína (více v sekci Soutěž) - www.silenos.cz.

• Nabízí vstupenky naKRÁLOVSKÝ PLES, KC Aldis, 12. 2. 2016od 19.30 hodin, malý sál, volné sezení. Na co se můžete těšit? Po celý slavnostní večer zajistí hudební doprovod kapela Lucky Bando,o předtančení se postará taneční škola BONSTEP, zábavu zajistí stand-up vystoupení známého komika Richarda Nedvěda a více na www.kralovskyples.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 177 209.

Krkonošský deník

• Nabízí dětskou vstupenku (od 4 do 15 let) do Zoo Dvůr Králové nad Labem - www.zoo-dvur-kralove.cz. Vyzvedněte si svůj dárek v redakci Krkonošského deníku. Více informací získáte na tel. 602 305 784

• Nabízí jednodenní skipas ZDARMA SKIMU VOUCHER Ski Malá Úpa. Více na www.skimu.cz/voucher. Více informací získáte na tel. 602 177 209.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele originální keramické výrobky z dílny Stacionáře Kamarád v Jičíně.
Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213. Poukázky si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz.
• Nabízí pro své předplatitele za poukázky látkovou nákupní tašku z dílen denního stacionáře Kamarád v Jičíně. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

• Nabízí pro své předplatitele otvíráky na lahve s magnetem, které věnovala FIRMA BIO JIČÍN s.r.o., provozovatel Bleších trhů a automotoburzy v Jičíně.

• Nabízí pro své předplatitele DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500 bodů, který věnoval SKIAREÁL MÁCHOVKA V NOVÉ PACE. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník

• Nabízí DÁRKOVÝ POUKAZ na hodinovou masáž dle vlastního výběru v penzionu PODHORNÍ MLÝN, Kostelec nad Orlicí, www.podhornimlyn.cz.
Nabídka masáží:

- relaxační masáže šíje, horní končetiny, dolní končetiny, záda
- klasické masáže šíje, záda, dolní končetiny, horní končetiny
- lávové kameny záda, horní a dolní končetiny, kombinované
- ostatní masáže indická masáž hlavy, medová detoxikační, kombinovaná masáž, masáž reiki
Bližší informace získáte na telefonním čísle 602 177 209.

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Více informací o vstupenkách na telefonu 724 796 982.

Chrudimský deník

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na představení od Leoše Janáčka JEJÍ PASTORKYŇA, které se koná 13. 3. 2016 V KD SKUTEČ. Jedna z nejkrásnějších světových oper. Silný příběh, ve kterém se zrcadlí všechny lidské chyby a nedostatky, zaručuje ve spojení s překrásnou hudbouLeoše Janáčkahluboký emotivní zážitek. Česká opera na prozaický text podle hry Gabriely Preissové je nejznámější, nejoblíbenější a doma i ve světě nejčastěji uváděná Janáčkova opera. Tato inscenace získala na pražském festivalu OPERA 2005 tři z celkem pěti tzv. „Libušek": cenu odborné poroty za nejlepší inscenaci, cenu laické poroty a Gianluca Zampieri (Laca) získal cenu ředitelky festivalu.
Vstupenku obdržíte v redakci Chrudimského deníku výměnou za vytištěnou poukázku z věrnostního programu z Abobonusu. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo na telefonu 724 971 736.

Pardubický deník

• Nabízí volnou vstupenku na 19. HRADECKOU STAVEBNÍ VÝSTAVU „STAVBA A ZAHRADA". Koná se ve dnech 18. 3. - 20. 3. 2016 v Aldisu Hradec Králové. Vstupenky obdržíte v redakci Pardubického deníku vyměnou za poukázku z věrnostního programu Abobonus. Více na www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Regionální dárky

Knihy pro ženy HARLEQUIN, časopisy Dům a zahrada, NATIONAL GEOGRAFHIC, Kreativ praktická žena atd… Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci nebo na telefonním čísle 602 177 209.