Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka:

Rychnovský deník

• Nabízí dárkový poukaz na ENERGETICKÉ MASÁŽE v OZDRAVNÉM CENTRU SLUNÍČKO, Komenského 43/obchodní centrum Lima, 1. patro, Rychnov nad Kněžnou. Masáž zad a šíje. Více na www.slunickoprozdravi.cz, paní Hubálková 607 923 844. Bližší informace o převzetí dárkového průkazu získáte na telefonu 602 177 209.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele za poukázky LÁTKOVOU NÁKUPNÍ TAŠKU Z DÍLEN DENNÍHO STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ.

• Nabízí pro své předplatitele otvíráky na lahve s magnetem, které věnovala FIRMA BIO JIČÍN s.r.o., provozovatel Bleších trhů a automotoburzy v Jičíně (na snímku). Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle.Více informací o vstupenkách na telefonu 724 796 982.

Orlický deník

• V únoru do východních Čech zavítá legendární rocková KAPELA ALICE. V pátek 5. února se hudebníci zastaví v Ústí nad Orlicí, aby tam v Kulturním domě zahráli své nejlepší písničky. Lidé se můžou těšit na původní složení této skupiny, na koncertu tedy vystoupí Lumír Václavík, Martin Střeska, Zdeny Podskalský, Jiří Mikeš Milý a Dan Bárta. Turné se koná jako oslava 25. výročí založení kapely. Orlický deník nabízí 3x2 vstupenky na koncert skupiny Alice pořádaný společností Rock Is Not Dead s.r.o.Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo je podá Lucia Faltejsková, tel. 608 174 054.

Chrudimský deník

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na představení od Leoše Janáčka JEJÍ PASTORKYŇA, které se koná 13. 3. 2016 V KD SKUTEČ. Vstupenku obdržíte v redakci Chrudimského deníku výměnou za vytištěnou poukázku z věrnostního programu z Abobonusu. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo na telefonu 724 971 736.

Hradecký deník

• Nabízí volnou vstupenku na 19. HRADECKOU STAVEBNÍ VÝSTAVU STAVBA A ZAHRADA. Koná se ve dnech 18. 3. - 20. 3.2016 v Aldisu Hradec Králové. Předplatitelé si mohou poukázku objednat na webu www.mojepredplatne.cz, nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Regionální dárky

• Stolní kalendář, knihy, časopisy, drobné dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.