Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka:

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele za poukázky látkovou nákupní tašku z dílen denního stacionáře Kamarád v Jičíně. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.
• Nabízí pro své předplatitele originální keramické výrobky z dílny Stacionáře Kamarád v Jičíně.
Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213. Poukázky si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. 

AKCE PRO NOVÉ PŘEDPLATITELE: byla prodloužena akce na celoroční předplatné, ke kterému obdržíte dálniční známku pro tento rok. Informace opět na telefonu 602 489 213.

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoliv procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Více informací o vstupenkách na telefonu 724 796 982.

Orlický deník

• Nabízí: V únoru do východních Čech zavítá legendární rocková KAPELA ALICE. V pátek 5. února se hudebníci zastaví v Ústí nad Orlicí, aby tam v Kulturním domě zahráli své nejlepší písničky. Lidé se můžou těšit na původní složení této skupiny, na koncertu tedy vystoupí Lumír Václavík, Martin Střeska, Zdeny Podskalský, Jiří Mikeš Milý a Dan Bárta. Turné se koná jako oslava 25. výročí založení kapely. Orlický deník nabízí 3x2 vstupenky na koncert skupiny Alice pořádaný společností Rock Is Not Dead s.r.o.Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo je podá Lucia Faltejsková, tel. 608 174 054.

Regionální dárky

• Knihy, časopisy a drobné dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.