Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Hradecký deník

• Nabízí 1x volnou vstupenku na koncert Tři sestry a Krucipüsk, který se koná 5. 12. 2015 Hradec Králové – KD Střelák. Bližší info na tel. 724 482 852.

• Nabízí 2x volnou vstupenku na koncert Veselá trojka – k tanci a poslechu 13. prosince od 14 hodin KD Střelnice, Hradec Králové. Bližší info na tel. 724 482 852.

Jičínský deník

• Nabízí vstupenky na koncert AVE MARIA-VÁNOCE 2015 v podání operní pěvkyně Mgr. Emy Hubáčkové. Zazní krásné adventní skladby za klavírního doprovodu zasloužilého umělce Ukrajiny Vladimíra Župana, Jičín-Valdštejnský zámek, Porotní sál, 1. 12. od 18 hodin, více o vstupenkách na tel. 602 177 209.

Krkonošský deník

• Nabízí vstupenky na koncert skupiny ČECHOMOR, Kooperativa TOUR 2015, host: Heroldovo kvarteto, 1. 12. 2015, UFFO, nám. Republiky 999, Trutnov od 19 hodin. Za vytištěnou poukázku obdržíte v redakci Krkonošského deníku 2x vstupenku na koncert. Více informací na tel. 602 177 209.

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na Vánoční koncert Kamily Nývltové, který se koná 10. 12. 2015, v Pensionu & Restauraci v Radvanicích od 18 hodin. Nenechte si ujít  krásnou vánoční atmosféru o kterou se s Vámi podělí Kamila Nývltová. Bližší informace na tel. 602 305 784.

Pardubický deník

• Získejte poukázku na slevu 100,- Kč na jídlo z aktuální nabídky z jídelního lístku v RESTAURACI ZÁMEK CHOLTICE, náměstí Svaté Trojice 1, Choltice. Poctivá česká kuchyně, místní speciality, gril, čerstvé ryby. Krytá zahrádka v zámeckém parku, dětský koutek. Pořádání svateb a oslav v salonku i svatebním sálu. Certifikované regionální speciality připravované z místních surovin. Poukázku si můžete vytisknout na mojepredplatne.cz nebo telefonujte na číslo 602 194 004.

Svitavský deník

• Nabízí za poukázku z věrnostního programu 2 vstupenky na koncert kapely TATA BOJS. Koncert se koná v pátek 27. 11. v 19.00 hodin v litomyšlském hudebním klubu Kotelna, Litomyšl.

• Nabízí za vytištěnou poukázku z věrnostního programu 2 vstupenky na koncert kapely THE BACKWARDS – jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě, který se uskuteční ve Svitavách (Multikulturní centrum Fabrika) 25. listopadu od 19 hodin. Více informací na telefonním čísle 724 796 982.

Zážitek

• 2x vstupenka na baletní představení SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ v nastudování baletu Národního divadla Brno. Akce se koná v Hradci Králové v neděli 6. 12. 2015 od 16 hodin. Nádherná klasická baletní pohádka nejen pro děti. Pořádá agentura EMMA. Výtěžek z akce bude věnován ve prospěch hemato-onkologickému oddělení dětské kliniky FN HK.

Regionální dárky

• Gurmet kuchařku, časopis, NOVÉ TITULY KNIH – DETEKTIVKY  OD  LADISLAVA MIČKA.  Je autorem tří úspěšných historických románů z období Třicetileté války. Děj trilogie se odehrává v kraji pod Orlickými  horami. Autor se snažil co nejvíce držet historické skutečnosti. Knihy proto poskytují podstatně více reálných faktů, než bývá v beletrii a v detektivně zaměřené literatuře tohoto typu zvykem. Romány na sebe volně navazují. První se jmenoval „SMRT PANSKÉHO PÍSAŘE" a druhý „HLEDÁNÍ ČTYŘOKÉHO". Letos pan Miček uzavřel trilogii třetí knihou s názvem „POSLEDNÍ HALTÝŘ". Dále nabízíme báje z Pardubicka, romány pro ženy, romány pro celou rodinu a další zajímavé dárky.

Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.