Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku:

Jičínský deník
- nabízí originální keramické výrobky z dílny STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Výrobky si můžete vyzvednout v redakci Jičínského deníku. Bližší informace na tel.602 489 213.

- Nabízí pro své předplatitele poukázky na volný vstup na HRAD PECKA, který je nazýván perlou Podkrkonoší. Hrad se nachází přímo ve středu tohoto nádherného kraje. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník
- nabízí vstupenky na výstavu Zahrada východních Čech, která se uskuteční v areálu sokolské zahrady v Častolovicích ve dnech 1. - 4. 10. 2015. Pro návštěvníky je opět připraven i bohatý doprovodný program, více k výstavě na www.zahradkari.com. Za poukázku získáte dvě vstupenky.
- nabízí vstupenky pro dospělé osoby na prohlídku ZÁMKU POTŠTEJN, více k prohlídkám na zámku www.zamekpotstejn.cz. Více informací o vstupenkách získáte na tel: 602 177 609.

Náchodský deník
- nabízí milostné romány s edice HARLEQUIN. Za vytištěnou poukázku v redakci Náchodského deníku obdržíte objednanou knihu. Více informací na telefonním čísle 602 139 105.

Pardubický deník
- nabízí poukázku na slevu 100 Kč na veškeré jídlo v RESTAURACI HACIENDA RANCHERO v Pardubicích. Příjemné posezení ve stylové tex–mex restauraci s penzionem v srdci Pardubic. Ochutnáte pečená a grilovaná masa i argentinské steaky a burgry. Točené pivo, mexické limonády a tequilu. Stylový vinný sklípek s krbem pro pořádání soukromích akcí a venkovní zahrádka. Poukázku si můžete vytisknout na mojepredplatne.cz. Bližší informace na tel.: 724 793 908.

Svitavský deník
- nabízí poukázka na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v Relaxačním centru SAVITAR Litomyšl. Dokonalá harmonie těla i mysli - to je Relaxační centrum SAVITAR v centru Litomyšle.
- nabízí poukázku na špičkové moderní ošetření k omlazení a vyčištění pleti v kosmetickém salonu Lenky Šmídové, Školní 5,  Svitavy. Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření! Více informací o poukázkách na tel.: 724 796 982.

Krkonošský deník
- pro své předplatitele nabízí dárkový poukaz do Lanového centra – K+K Ski Scholl v Janských Lázních, který si vyzvednete v redakci Krkonošského deníku. Více informací získáte na tel: 602 305 784.

Hradecký deník
- nabízí zdarma poukaz v hodnotě 200,-Kč do sítě kaváren CrossCafe v Hradci Králové. Za vytíštěný poukaz získáte v redakci Hradeckého deníku voucher.

Chrudimský deník
- nabízí pro své předplatitele vstupenky do romantického zámku  Slatiňany. Zámek Slatiňany vás přenese do života na pohodlném knížecím sídle z přelomu 19. a 20.století. Více www.zamek-slatinany.cz. Bližší informace o vstupenkách na tel: 724 971 736.

Regionální dárky
- nabízíme HERBALMED-pastilky při rýmě Dr.Weiss,- brání vám rýma užívat si léta naplno? Sáhněte po švýcarských bylinných pastilkách. Gurmet kuchařku, balíček pro ženy, nové tituly knih – báje, romány pro ženy, romány pro celou rodinu. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.