Stránka Řádků důvěry se už několik let těší mimořádnému zájmu našich čtenářů. Do redakce nám chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh určitě v nejbližší době zveřejníme.

Nezapomeňte však, že Řádky důvěry mají být stránkou zajímavých životních příběhů, nikoli třířádkových seznamovacích inzerátů. Pro ty je v novinách vyčleněno jiné místo. Proto nezapomeňte čtenářům Deníku napsat také něco bližšího o vašich životních osudech.

Hledám partnerku pro život na vsi

Vážená redakce, rád čtu vaše Řádky důvěry. Rád bych se vaším prostřednictvím seznámil se ženou přiměřeného věku, kterou můj dopis zaujme.

Jmenuji se Zdeněk, je mi 59 let, měřím 178 cm a vážím 74 kilogramů, jsem však mladšího vzhledu i myšlení. Mám všestranné zájmy, jsem kutil a zahrádkář, takový Ferda Mravenec – práce všeho druhu. Jsem podobný herci Pavlu Zedníčkovi, mám brýle a jsem nekuřák, takže bych rád rovněž nekuřačku. Za to ale rád mlsám sladké všeho druhu. Alkohol piji pouze příležitostně a s mírou. NETANČÍM. Jsem rozvedený, bez závazků a žiji ve velké vesnici mezi Pardubicemi a Kolínem na hlavní železniční trati. Mohl bych však klidně žít kdekoliv jinde, jenom ne ve městě a v bytě. Jsem částečným invalidním důchodcem, avšak bez viditelné vady a, jsem soběstačný.

Nehledám krásu a bohatství, je to pomíjivé. Uznávám jiné hodnoty – zdraví a trvalý vztah, založený na ochotě snášet společně dobré i zlé.

Mojí velkou láskou jsou koně, žádného však nevlastním. Jezdím se však dívat na závody a fotím je. Rád poslouchám také naši i americkou country muziku, mám rád westerny a filmy o přírodě a zvířatech.

Pokud jsem některou z vás oslovil, budu rád, když mi odpovíte. Odpovím však jen těm s adresou, nikoliv jen s telefonem.

Dámy, vy které hledáte sex, pobavení a vyřešení vašich problémů, tak vůbec nepište, zklamání už bylo dost.

Zdeněk od Přelouče

Najde se muž či žena se zázemím?

Milé Řádky důvěry. Jsem rozvedená a nemajetná žena ve věku 55 let. Hledám tímto muže do 65 let či ženu se zázemím, kteří by si mě vzali k sobě. Kdekoliv, kde je příležitost k práci, kterou zoufale hledám. V mé obci bohužel žádná práce není. Můžete být i invalidní, ráda se vším pomůžu. Věřím, že se můžu těšit na vaše odpovědi.

Jaroslava z východních Čech

(Pokud chcete reagovat na tyto příspěvky, pište na adresu redakce uvedenou vpravo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Vaše dopisy adresátům předáme.)

Deník pomáhá

Potřebujete se „vypsat" z těžké životní situace? Toužíte nalézt přátele? Svěřte svůj příběh Deníku. Samozřejmostí je diskrétnost.

Chcete napsat
do Řádků důvěry?

Do řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e-mailovou adresu G.Capouskova@vlp.cz. Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.