V období od 28. – 31. ledna čeká na školáky odměna už u vchodu do zoologické zahrady. Pro ty, kteří s sebou přinesou vysvědčení, kde nebudou horší známky než jedničky a dvojky, platí vstup za symbolických deset korun. A to není vše. V restauraci U Lemura si za pěkné vysvědčení mohou pochutnat na výborné palačince s ovocem a k ní dostanou i malé překvapení.

Na konec školního pololetí navazují jarní prázdniny. Přemýšlíte, jak je letos s dětmi strávíte? Vypravte se s nimi do dvorské zoo. Vždy ve středu a pátek v období od 1. 2. – 13. 3. od 13 hodin se můžete těšit na komentované prohlídky po zahradě. Náš průvodce vás seznámí se zajímavostmi ze zákulisí zoo a zodpoví všechny vaše otázky.

A nejen to. Každý den po celou dobu prázdnin budou na hlavní pokladně připravena zadání pátracích kvízů. Zpestřete si procházku po zimní zoo a pátrejte a se svými dětmi po zvířatech a správných odpovědích. Kvízy jsou k vyzvednutí zdarma na pokladně. Vyhodnocení odpovědí najdete v Galerii Zdeňka Buriana.

Sraz pro účastníky komentovaných prohlídek bude vždy ve středu a pátek před 13. hodinou u hlavní pokladny. Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.