Hledám partnerku pro život na vsi

Vážená redakce, rád čtu vaše Řádky důvěry. I já bych se rád seznámil se ženou přiměřeného věku, kterou můj dopis zaujme. Je mi 62 let, měřím 178 centimetrů a vážím 76 kilogramů, jsme mladšího vzhledu i myšlení, všestranných zájmů, kutil a zahrádkář, takový Ferda mravenec – práce všeho druhu. Nekouřím, takže bych rád rovněž nekuřačku. Za to ale rád mlsám sladké všeho druhu. Alkohol piji jen příležitostně a s mírou. Upozorňuji, že netančím. Jsem rozvedený, bez závazků a žiji ve velké vesnici mezi Pardubicemi a Kolínem na hlavní železniční trati, ale mohl bych však klidně žít kdekoliv jinde. Všude je hezky,  jen ne ve městě a v bytě.

Nehledám krásu a bohatství, to je pomíjivé, a už vůbec nehledám jen flirt. Uznávám však jiné hodnoty, jako zdraví a trvalý vztah, založený na ochotě snášet dobré i zlé.

Mojí velkou láskou jsou koně, žádného však nevlastním, za to se ale jezdím dívat na závody. Rád také poslouchám naši i americkou country muziku, mám rád westerny a filmy o přírodě a zvířatech. Rád sleduji televizní kanál Šlágr TV.

Pokud jsem některou z vás oslovil, budu rád, když mi odpovíte. Odpovím však pouze těm, které udají svou adresu, nikoliv telefon.

Dámy, vy, které hledáte sex, pobavení a vyřešení vašich problémů, tak nepište, zklamání už bylo dost.

Čtenář od Přelouče

Věřím, že tě najdu

Vážená redakce, již jednou jsem se snažila seznámit prostřednictvím vašich Řádků důvěry, ale bohužel bez úspěchu. Přesto bych to ráda zkusila ještě jednou a věřím, že tentokrát se potkáme.

Mám ráda práci na zahrádce i v domácnosti. Nekouřím, nepiji a nikdy jsem nebyla trestaná. Zasloužím si proto hodného muže, který nekouří, pije jen příležitostně. Takového, ve kterém bych našla oporu a kterému není cizí upřímnost, spolehlivost a důvěra. Nejlépe domácího kutila, motoristu, vyšší postavy do 70 let – není však podmínkou.

Na minulost nemyslím a vlastně už ani nechci. Pokud je někdo sám nebo se tak cítí, budu ráda za jeho odpověď.

Čtenářka od Rychnova n. K.

Věřím, že i na mě se štěstí usměje

Vážená redakce, pravidelně si kupuji páteční vydání vašeho Deníku a dychtivě čekám na rubriku Řádky důvěry. I já bych ráda touto cestou oslovila muže, který už nechce být sám. Jsem rozvedená ve věku 39 let a mám dvě děti. Žijeme ve větší vesnici. Chybí nám kamarád, se kterým bychom mohli trávit volné chvíle. Byla bych ráda, kdyby se mi ozval muž, který neholduje alkoholu, je tak trochu kutil, ale hlavně takový, který má rád děti. Budu se těšit na odpověď.

Čtenářka od Svitav

Jdu štěstí naproti

Vážená redakce, rád pročítám páteční Řádky důvěry, ve kterých čtenáři píší své příběhy. Z nedostatku příležitostí k seznámení bych touto cestou chtěl oslovit slečny nebo ženy, které jsou na tom podobně jako já. Jsem svobodný nekuřák ve věku 35 ti let a bez závazků Alkohol piji zřídka. Rád bych poznal ženu přiměřeného věku, která touží po rodině, a věřím, že se mi to podaří a že někde tady je. Těším se na odpovědi a odepíši všem.

Čtenář od Vysokého Mýta

Chtěla bych najít skutečnou lásku

Vážená redakce, ráda pročítám vaše Řádky důvěry a i já jsem se rozhodla, že zkusím štěstí a najdu zde to, co mi chybí. Hledám láskyplného muže, nekuřáka, který neholduje alkoholu, je hodný, slušný, něžný, ohleduplný a pozorný. Který by měl bral takovou, jaká jsem. Je mi 49 let a jsem rozvedená s dvěma dospívajícími dětmi. Vím, že někde takový muž je a proto ho prosím, aby odepsal, a spolu prožijeme skutečnou lásku. Těším se na jeho odpověď.

Štěpánka z Ústeckoorlicka

Ve dvou se to lépe táhne

Vážená redakce, dovoluji si napsat pár řádků do vašich novin. Každý pátek si pročítám příběhy, které se tolik podobají tomu mému. Každý hledá někoho, kdo by vyplnil samotu a zahnal smutek. I já mám takové přání najít přítele, později třeba i partnera, který by chtěl zbytek života prožít ve dvou.

Bydlím v malém domku se zahrádkou. Děti mi odrostly a založili si své vlastní rodiny. Mám už vnoučata a všichni mi dělají velkou radost. Často se navštěvujeme, ale večer a o víkendech zůstanu zase sama. Naštěstí ještě chodím do zaměstnání, kde jsem spokojena a mám tam spoustu přátel. Nemám ráda zahálku a tak ve volném čase jezdím na kole a v zimě na lyže. V každém ročním období chodím ráda do přírody. Moc bych si přála poznat muže, který je na tom podobně. Život utíká rychleji, než bychom si přáli. A nebo to připadá jenom mně?

Není to jen fráze, ale opravdu se to „ve dvou táhne lépe". Nemyslím teď finanční situaci, ale ten běžný život. Radosti i strasti, společně plánovat a pomáhat si. Myslím, že čím jsem starší, tím více bych si vážila hodného muže. Chybí mi se o někoho starat a vracet se k někomu domů.

Budu doufat a těšit se na odpověď.

Čtenářka od Svitav

(Pokud chcete reagovat na tyto příspěvky, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme.)

Chcete napsat do Řádků důvěry?
Do Řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e-mailovou adresu g.lachmanova@vlp.cz.
Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.