Tradiční součástí akce jsou páteční a sobotní koncerty. I proto se srazu na Kateřině účastní i řada návštěvníků bez jednostopého vozidla. Na začátek víkendu zahrají skupiny I.D.M.I, Gibbet, Doga a Neutrál. Sobotní podium bude patřit souborům UnderGaters, Ganka, Vitacit, New Bells AC/DC Cover Band a slovenské rockové zpěvačce Monice Agrebi. Na posluchače tak čeká především „tvrdší" muzika.

Program po celý víkend nabídne různé hry pro děti i soutěže pro motorkáře, videoprojekce, erotická vystoupení i ohňovou a bojovou show Inferno. Vše zakončí ohňostroj. Pro využití volného času lze využít i nabídku kempu Kateřina, kde si lze například zajezdit na velbloudech.

Tradiční součástí motosrazu je spanilá jízda. V 11 hodin vyrazí z kempu Kateřina po okolních vesnicích do Dvora Králové. Kolona mimo jiné projede také přes přehradu Les Království.

Mezi 12 a 13 hodinou by měly motocykly dorazit ke starému hřbitovu ve Dvoře Králové, kde se koná kaskadérské vystoupení. „Kvůli nešťastnému zranění nakonec nevystoupí původně ohlášený Mirek Lisý, ale Pavel Max Vik," sdělili pořadatelé akce z motoklubu Černí jezdci. Oba dva kaskadéři v minulosti ve Dvoře už vystupovali.