Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh brzy zveřejníme.

Najdu štěstí?

Vážená redakce, každý pátek pročítám vaše Řádky důvěry, kde zkouším s vaší pomocí poznat partnerku i s dítětem, která žije sama a chtěla by poznat hodného a spolehlivého muže. Mám všechno, co jen si můžu přát, ale ke spokojenému životu mi chybí to hlavní – hodná žena pro dny všední i sváteční, která by mě měla ráda takového, jaký jsem. Po hospodách nevysedávám, nekouřím a alkohol nepiji. Mám rád přírodu, děti, zvířátka, dobrou hudbu a výlety za kulturními památkami. Bydlím v prostorném rodinném domě se zahradou a té se věnuji.
Je mi 38 let, jsem svobodný, bezdětný, který nevidí štěstí jen v bohatství, ale v lásce, přátelství a upřímnosti. Uvítal bych takový vztah, kdy jeden druhému bude oporou.
Věřím, že najdu spřízněnou duši, kterou osloví můj příspěvek a já ji velice rád poznám.
Budu se těšit na odpověď a setkání.

Věrný čtenář z Pardubic

Ráda bych našla kamarádku nebo kamaráda

Vážená redakce, ráda bych vaším prostřednictvím našla kamarádku nebo kamaráda, kteří by rádi změnili můj život a nebojí se pro to něco udělat. Jsem rozvedená, štíhlá nekuřačka a je mi 40 let. Starám se o dvě děti, které jsou mojí velkou oporou. Ráda cestuji, jsem rodinný typ, i když v dnešní době mnoho lidí o rodinu nestojí. Hledám porozumění a chuť pomáhat druhým.
Předem všem děkuji za odpověď.

Lenka z východních Čech

Kde je to štěstí?

Milá redakce, již tři roky se snažím seznámit, ale bohužel zatím bezúspěšně. Stále však věřím, že někde existuje normální chlap. Je mi 65 let a jsem mladšího vzhledu. Ráda bych se seznámila s mužem přiměřeného věku, může být i invalidní. Nevadí mi, odkud bude, zdali z vesnice či města. Byla bych však ráda, kdyby vlastnil auto.
Děkuji všem, kteří mi už dají šanci žít, a najdu zde muže nejen pro krásné chvíle.
Jsi-li sám, napiš, čekám a ráda odpovím.

Čtenářka z východních Čech

Chtěl bych vám všem poděkovat

Vážená redakce, rád bych touto cestou poděkoval za milé dopisy, které jsem obdržel ohledně opatrovnictví mých dětí. Začátkem října proběhl soud a děti byly svěřeny do péče bratra a jeho rodiny, a to do doby mého propuštění.
Jelikož jsem v prostorách, kde nemám telefon, ani internet, byl bych rád, kdyby se mi ozvala paní Jana a paní Lenka, které ve svých krásných dopisech poslali na sebe telefonický kontakt, zdali by mi mohli zaslat adresu. Rád bych jim odepsal.

Petr

Chcete napsat
 do Řádků důvěry?Do Řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na:

Hradecký deník,
Řádky důvěry, Kladská 17,
500 03 Hradec Králové, nebo
na e-mailovou adresu
g.lachmanova@vlp.cz.

Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.