OZNÁMENÍ…

… o kulturních akcích, pozvánky a tipy na zajímavé pořady posílejte na adresu: bognar.lukas@seznam.cz

Z našeho regionu:

Vyjížďka

Psinice – Setkání majitelů mopedů a Babett začíná v sobotu ve 13 hodin na hřišti v Psinici. Účastníky čeká 9,2 kilometrů dlouhý okruh, který pojedou pětkrát.

Cesta lesem

Milíčeves – Cesta Pohádkovým lesem začíná v sobotu ve 14 hodin v Zámeckém parku. Děti se setkají s pohádkovými postavami, čekají je soutěže a tanec.

Koncert

Lázně Bělohrad – Městské kulturní středisko zve všechny příznivce na nedělní koncert 2. července od 15 hodin v Bažantnici. Hraje skupina Javorka.

Výstava

Sobotka – Šolcův statek – galerie Karla Samšiňáka vás zve 2. července od 15 hodin na vernisáž výstavy malíře, grafika a ilustrátora Petra Minka.

Poslední rozloučení

S Přemyslem Břeským (1932) z Jičína se rozloučíme v pátek 30. června v 11 hodin v jičínské smuteční síni, ve 13 hodin se zde rozloučíme s Miroslavem Kmínkem (1946) z Vrbice a v 15 hodin s zde koná poslední rozloučení s Vladimírem Mydlářem (1950) z Češova.

S Miluší Austovou (1927) z Dolního Bousova se rozloučíme v úterý 4. července ve 14 hodin v kostele v Dolním Bousově, poté bude uložena do rodinné hrobky.

S Jaromírem Svobodou (1948) z Turnova se rozloučíme v pondělí 3. července ve 14 hodin v kostel v Libošovicích, poté bude uložen do hrobu na zdejším hřbitově.

S Jiřím Horákem (1932) z Dobré Vody se rozloučíme v pondělí 3. července ve 13 hodin ve smuteční síni v Hořicích.

Se Stanislavem Kozákem (1950) z Jičína se pozůstalí rozloučí v pondělí 10. července v 10 hodin v jičínské smuteční síni.