Už dříve se ale ubytovala se v prezidentském apartmá Hotelu u Beránka, odpoledne si pak přijela prohlédnout Královéhradeckou lékárnu v ambulantním pavilonu náchodské nemocnice a dokonce v doprovodu ředitele nemocnice Zbyňka Chotěborského zavítala na zdejší rehabilitační oddělení.

„Je to tady opravdu příjemné prostředí," chválila rehabilitační oddělení i lékárnu.

Od ředitele nemocnice také slyšela, že nové nemocniční pavilony by se měly začít stavět v příštím roce.

V lékárně Heidi Agan dostala český granát. Podobný šperk totiž před dvěma lety obdržela i dvojnice britské královny Alžběty, která také zavítala do Náchoda na soutěž Muž roku a navštívila lékárnu na poliklinice. „Jsme asi jediná lékárna v Evropě, která přivítala tolik členů královské rodiny," žertoval Josef Veselý z Královéhradecké lékárny. Když pak Haidi Agan rozbalila krabičku se šperkem, v nadšení uvedla: „To je ale krásné."

Na všechny působila velmi mile, hovořila se zaměstnanci lékárny i nemocnice a chovala se přátelsky. Heidi Agan.je přitom dvojnice číslo jedna Kate Middleton, která je manželkou následníka britského trůnu prince Williama.

V Náchodě se včera objevil i Muž světa Neil Perez, jenž se pyšní titulem Mister International. Také on bude hostem finálového večera.

Oba zahraniční hosty čekalo přijetí na radnici starostou Janem Birke a místostarostou Tomášem Šubertem. „Vítejte v Náchodě, druhém nejkrásnějším městě České republiky. Tím prvním je Praha," přivítal hosty s úsměvem Jan Birke a z otevřeného okna radnice jim ukázal několik z diamantů Náchoda, jako jsou zámek či kostel svatého Vavřince. Vedení města také předalo hostům dárky, které jim Náchod budou vždy připomínat.