Dvanáct finalistů Muže roku se právě dnes a zítra připravuje na finále této soutěže, které se jako každoročně uskuteční v srpnu v Náchodě. Spatřit je můžete na soustředění v Novém Městě nad Metují. Zítra večer se předvedou na módní přehlídce s doprovodným programem v hotelu Rajská zahrada.

Dnes mají na programu nácvik na zítřejší módní přehlídku, ale také představení volných disciplín, jak je chtějí předvádět během finálového večera. Zkoušet se bude také choreografie na finále soutěže. Finalisty čeká i přednáška Martina Gardavského, jednoho z dřívějších vítězů, který je ve světě modelingu úspěšný a poradí jim, na co si mají dát pozor a jak se mají chovat.

Večer od 18.00 hodin bude koncert Piňakolády, na který se může na nádvoří hotelu přijít podívat každý a okouknout i přítomné finalisty. Ti si zítra ráno dopřejí rozcvičku ve fitku hotelu, pak je čeká jazykový test, který je nutný pro případ, že by vyhráli a vycestovali třeba na soutěž do zahraničí. Pak se jich ujme herec s nezaměnitelným hlasem Jan Přeučil, který se jim bude v krátkém kurzu snažit vštípit základy řečnictví. To aby na pódiu uměli alespoň trochu promluvit k zaplněnému hledišti tak, jak se má. Následně na ně bude čekat natáčení medailonků, focení s celebritami, nácviky na večerní přehlídku a nácvik choreografie na finálový večer.

V 19.00 hodin pak odstartuje samotná módní přehlídka na nádvoří hotelu, na kterou se může přijít podívat úplně každý. Finalisté se předvedou ve spodním prádle, v plavkách i v oblecích.

„Během programu vystoupí Kateřina Kornová, zpěvačky Daniela Šinkorová a Kamila Nývltová, zpěvák Marián Vojtko, uskuteční se i rozhovor s Janem Přeučilem a Evou Hruškovou. Celou akcí budou provázet Štěpánka a Eva Decastelo. Objeví se zde také tři krásné miss Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová a Česká Miss Earth Karolína Mališová," říká David Novotný, pořadatel Muže roku. Volná zábava se dá čekat až do noci.

Letošní finále Muže roku se uskuteční v Náchodě 21. srpna v Hotelu U Beránka. „S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojený. Myslím si, že to bude silný ročník. Finalisté mi připadají v dobré fyzické i psychické kondici. Těším se, co ukáží při finále, ale i během přehlídky v Novém Městě," dodává David Novotný. Celkem se do finále přihlásilo celkem 911 pánů z celé České republiky.

Vítěz soutěže Muž roku 2015 poletí prezentovat Českou republiku na opravdu velmi prestižní mezinárodní soutěž Mister International. Další vítězové se mohou podívat na další obdobné soutěže Mister Global a Mister Universe, nově také na Mister United Continents.

Dvanáct fešáků ukáže svaly na přehlídce v Novém Městě

Dvanáct fešáků ukáže svaly na přehlídce v Novém Městě