Program se odehraje na Masarykově náměstí od 15 hodin. Pro návštěvníky je připraveno odpoledne plné zábavy. Lidé budou moc nahlédnout do zákulisí vysílání.

V rámci bohatého doprovodného programu vystoupí hvězdy muzikálu Tomáš Löbl, Petra Doležalová a František Pytloun. V 18.55 bude živé vysílání zpráv s Gabrielou Kratochvílovou, Romanem Šebrlem a Bárou Kozákovou z Náchoda. Ve 20.10 je na řadě autogramiáda hvězd televize Prima Gabriely Kratochvílové, Romana Šebrleho, Lucie Šilhánové, Báry Kozákové a Tomáše Krause.

Pro děti jsou připraveny různé soutěže, skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků.

Partnerem roadshow je společnost ASEKOL, která zde umístí speciální maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra. Lidé tak budou moct donést své vyřazené elektrospotřebiče. Jednotlivá města v rámci turné TV Primy totiž spolu soutěží, kolik elektrospotřebičů se vybere. Kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon, odměňovat se bude i nejoriginálnější elektrozařízení. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje 20 a třetí 10 tisíc.