Naši milí předplatitelé Deníku, každý pátek vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Více na www.mojepredplatne.cz

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Pardubický deník
• Získejte poukázku na slevu 100,- Kč na jídlo z aktuální nabídky z jídelního lístku v RESTAURACI ZÁMEK CHOLTICE, náměstí Svaté Trojice 1, Choltice. Poctivá česká kuchyně, místní speciality, gril, čerstvé ryby. Krytá zahrádka v zámeckém parku, dětský koutek. Pořádání svateb a oslav v salonku i svatebním sálu. Certifikované regionální speciality připravované z místních surovin. Poukázku si můžete vytisknout na mojepredplatne.cz nebo telefonujte na číslo 602 194 004.

Hradecký deník
• Nabízí 1x volnou vstupenku na koncert Tři sestry a Krucipüsk, který se koná 5. 12. 2015 Hradec Králové – KD Střelák. Bližší info na tel. 724 482 852
• Nabízí 2x volnou vstupenku na koncert Veselá trojka – k tanci a poslechu 13. prosince od 14 hodin KD Střelnice, Hradec Králové. Bližší info na tel. 724 482 852

Jičínský deník
• Nabízí vstupenky na koncert AVE MARIA-VÁNOCE 2015 v podání operní pěvkyně Mgr. Emy Hubáčkové. Zazní krásné adventní skladby za klavírního doprovodu zasloužilého umělce Ukrajiny Vladimíra Župana, Jičín-Valdštejnský zámek, Porotní sál , 1. 12. od 18 hodin, více o vstupenkách na tel. 602 177 209
• Nabízí pro své předplatitele originální keramické výrobky z dílny Stacionáře Kamarád v Jičíně.
Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213. Poukázky si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz.
• Nabízí pro své předplatitele poukázky na volný vstup na HRAD PECKA, který je nazýván perlou Podkrkonoší. Hrad se nachází přímo ve středu tohoto nádherného kraje. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Krkonošský deník
• Nabízí vstupenky na koncert skupiny ČECHOMOR, Kooperativa TOUR 2015, host: Heroldovo kvarteto, 1. 12. 2015, UFFO, nám. Republiky 999, Trutnov od 19 hodin . Za vytištěnou poukázku obdržíte v redakci Krkonošského deníku 2x vstupenku na koncert. Více informací na tel. 602 177 209
• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na Vánoční koncert Kamily Nývltové, který se koná 10. 12. 2015, v Pensionu & Restauraci v Radvanicích od 18 hodin.
Nenechte si ujít krásnou vánoční atmosféru o kterou se s Vámi podělí Kamila Nývltová. Bližší informace na tel. 602 305 784

Svitavský deník
• Nabízí za poukázku z věrnostního programu 2 vstupenky na koncert kapely TATA BOJS. Koncert se koná v pátek 27. 11. v 19:00 hodin v litomyšlském hudebním klubu Kotelna, Litomyšl
• Nabízí za vytištěnou poukázku z věrnostního programu 2 vstupenky na koncert kapely THE BACKWARDS – jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě, který se uskuteční ve Svitavách (Multikulturní centrum Fabrika) 25. listopadu od 19 hodin.
Více informací na telefonním čísle 724 796 982

Zážitek
• 2x vstupenka na baletní představení SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ v nastudování baletu Národního divadla Brno. Akce se koná v Hradci Králové v neděli 6. 12. 2015 od 16 hodin. Nádherná klasická baletní pohádka nejen pro děti. Pořádá agentura EMMA. Výtěžek z akce bude věnován ve prospěch hemato-onkologickému oddělení dětské kliniky FN HK.

Regionální dárky
• Gurmet kuchařku, časopis, NOVÉ TITULY KNIH – DETEKTIVKY OD LADISLAVA MIČKA. Je autorem tří úspěšných historických románů z období Třicetileté války. Děj trilogie se odehrává v kraji pod Orlickými horami. Autor se snažil co nejvíce držet historické skutečnosti. Knihy proto poskytují podstatně více reálných faktů, než bývá v beletrii a v detektivně zaměřené literatuře tohoto typu zvykem. Romány na sebe volně navazují. První se jmenoval „SMRT PANSKÉHO PÍSAŘE" a druhý „HLEDÁNÍ ČTYŘOKÉHO". Letos pan Miček uzavřel trilogii třetí knihou s názvem „POSLEDNÍ HALTÝŘ". Dále nabízíme báje z Pardubicka, romány pro ženy, romány pro celou rodinu a další zajímavé dárky.
Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.