Kapela Walda Gang, rockový revival Waldemara Matušky, je známá a oblíbená především svojí obrovskou show, kterou na pódiu všichni její členové předvádí. Na venkovních představeních obvykle nechybí ani ohně a ohňostroje. Na turné se však můžete těšit na Walda Gang trochu jinak, než ho znáte.

„Měly by tam být nové pecky a staré se pokusíme alespoň trochu předělat… Prostě mělo by to být nějak jiné, než jste zvyklí. Po tour se vrátíme k našemu klasickému repertoáru i sestavě," uvedli členové na svých oficiálních webových stránkách. Více prozradit nechtějí, tudíž si fanoušci budou muset počkat.
Návštěvníky koncertů určitě potěší rockeři ze skupiny Komunál. Tato partička vznikla již roku 1989 v Chlumci nad Cidlinou a její obliba od té doby stále roste. Možná od nich znáte songy jako „Je to zlý", „Zvoník" či „Holčička". Na svém kontě již mají celkem dvanáct desek, z nichž poslední nese název „Bar u zašlejch časů".

Skupinu Koblížci jistě není třeba detailně představovat, a to především mladšímu publiku. Kapela, která proslula hitem „Zavři oči" či „Už mě nenajdou", o sobě dává vědět stále více. V únoru a březnu objela Slovensko v rámci Albixon tour a nyní, právě při koncertní šňůře s Walda Gangem a Komunálem, potěší i české posluchače.

Ve Třtěnici začíná koncert zítřejší pátek od 21 hodin v tamějším přírodním areálu, po tomto vystoupení pokračují hudebníci v turné dále do Jilemnice a Toužimi.   Anna Šmilauerová