Bývalí členové známé travesti skupiny se po vzájemné dohodě rozhodli vydat na vlastní dráhu a přivážejí zcela nový projekt v České republice – travesti revue Techtle Mechtle! K mistru Alexovi a slečně Dolores přišla i zbrusu nová posila a hvězda pražského kabaretu slečna Stacey, která je nejlepší imitátorkou Cher u nás.

Ve dvouhodinovém zábavném pořadu se zcela novou koncepcí a provázaností najdete velkou řadu komických scének, které znáte z oblíbených zábavných pořadů 90. let a zároveň se jednotliví účinkující předvedou coby hvězdy české i zahraniční hudební scény. Svůj první pořad v této v nové sestavě nazvali zcela příznačně ,,Změna je život".

Dolores i Alex se jednohlasně shodují na tom, že po pěti letech účinkování ve stejné sestavě je to příjemná změna a věří, že svého nového kolegu vybrali správnou rukou. Velký důraz kladli tentokrát i na výběr jednotlivých písniček a především ohlasy fanoušků, kteří si přáli více českých hitů! Těšit se můžete na Petra Kotvalda, Celine Dione, Jiřího Korna, Helenu Vondráčkovou, společně se podíváme i na známý pořad Volejte věštce, pravou a nefalšovanou spartakiádu, známou scénku Jiřiny Bohdalové a Karla Šípa, Ilonu Csákovou či pohádkovou šíleně smutnou princeznu a Dádu Patrasouvou.

Více informací o pořadu na www.techtlemechtlerevue.cz nebo facebooku: Techtle mechtle revue