Janka Ledeckého bude doprovázet M.Nostitz Quartet a dnes již neodmyslitelní hudební „parťáci" Štěpán Smetáček & Dave Mendez. Na všech koncertech je samozřejmě doplní dívčí vokály. V jejich podání uslyšíte nejen „Ryba rybě", „Sliby se maj plnit o Vánocích", ale také „Pěkná, pěkná, pěkná" a samozřejmě i několik písní od zahraničních autorů, jež má Janek rád (Bob Dylan, Sting…). ¨

Zazní i originální anglická koleda v podání londýnského baskytaristy Dave Mendeze. Na každém z koncertů si budou moci zazpívat společně koledy i děti z místních ZUŠ (Pásli ovce valaši, Nesem vám noviny a další). Jak dodává Janek Ledecký: „Tato společná setkání a zpívání s dětmi mám hrozně rád. Všichni přítomní, samozřejmě včetně mně i mé doprovodné kapely, si doslova vychutnáváme jedinečnou, neopakovatelnou a podmanivou vánoční atmosféru. Tyto koncerty jsou pro mne tím nejhezčím vánočním dárkem."

Chcete vyhrát lístky na koncert?
Soutěžní otázka zní:V jakém roce byl Janek Ledecký poprvé oceněn časopisem Bravo - Otto?
Nápovědu hledejte na www.ledecky.cz

Své odpovědi zasílejte na e-mail nikola.klimova@denik.cz nebo na adresu Jičínský deník, Husova 48, 506 01 Jičín, a to do 23. listopadu do 12 hodin. Nezapomeňte uvést jméno, příjmení a telefonní kontakt.