K mistru Alexovi a slečně Dolores přišla hvězda pražského kabaretu slečna Stacey, která je nejlepší imitátorkou Cher u nás. Ve dvouhodinovém zábavném pořadu s novou koncepcí a provázaností najdete velkou řadu komických scének, které znáte z oblíbených zábavných pořadů 90. let a zároveň se jednotliví účinkující předvedou coby hvězdy české i zahraniční hudební scény.

Svůj první pořad v této v nové sestavě nazvali Změna je život.Těšit se můžete na Petra Kotvalda, Celine Dione, Jiřího Korna, Helenu Vondráčkovou, společně se podíváme i na známý pořad Volejte věštce, pravou a nefalšovanou spartakiádu, známou scénku Jiřiny Bohdalové a Karla Šípa, Ilonu Csákovou či pohádkovou šíleně smutnou princeznu a Dádu Patrasovou.

Pokud odpovíte správně na otázku, jak se jmenuje nový pořad skupiny Techtle Mechtle, můžete získat dvě vstupenky na představení v Rokytnici nad Jizerou nebo dvě vstupenky do Janských Lázní. Odpovědi posílejte do 12. února na e-mailovou adresu lidmila.pavlova@denik.cz, nezapomeňte na uvést kontakt, abychom vás mohli informovat o výhře.

Vystoupení na Semilsku a Trutnovsku

14. 2. 2014 od 19.00 hodin - Kulturní dům Rokytnice nad Jizerou Vstupenky v prodeji v Infocentru Rokytnice.

25. 2. 2014 od 19.00 hodin - Sál kina Janské Lázně vstupenky v prodeji již nyní v kanceláři kina Jánské Lázně.