Zpěvačka, multiinstrumentalistka a autorka hudby i textů, začínala s převážně bluesově zabarveným repertoárem na ulici, kde ji v roce 1993 objevila zpěvačka Zuzana Navarová. Již tři dny nato byla Radůza představena širšímu publiku v Lucerně na koncertě Konec české kultury – ne! V květnu téhož roku stála opět na pódiu pražské Lucerny jako předskokanka hvězdy amerického popu Suzanne Vegy. Poté začala její užší spolupráce se skupinou Nerez, která trvala téměř dvě sezóny. V roce 1993 byla Radůza přizvána jejími členy k natáčení vánočního alba Nerez v Betlémě, vydala MC u firmy Black Point a ve spolupráci s agenturou Krach Jiřího Korna natočila videoklip pro Českou televizi. V roce 1996 vystupovala jako host legendární skupiny Marsyas a v únoru 1996 to pak byla spolupráce s Michalem Pavlíčkem a skupinou Abraxas na natáčení pořadu Na Kloboučku a konečně v létě 1999 předskokanka Mikea Oldfielda.

V roce 2004 získala Radůza ocenění v anketě Český slavík jako skokan roku.

Na počátku roku 2005 odjela Radůza na turné do Francie, kde si „obehrála" nové písně, které vzápětí natočila ve studiu. Vzniklo tak její další album V hoře, které opět bez jakékoli mediální kampaně lámalo rekordy v prodejnosti. Přijetí kritikou i veřejností bylo velmi vřelé, ale Radůza se nezastavila a již o pár měsíců později obohatila svůj koncert o nové písně. Zařadila do svého repertoáru opět písně s doprovodem klavíru a její vystoupení jsou tak obohacena o nový rozměr.

Rok 2010 je pro Radůzu přelomový. Založila vlastní label Radůza Records, na kterém vydala album Miluju vás, které se drželo pět týdnů v čele hitparády IFPI. Je to Radůzino zatím nejvyzrálejší a nejlepší album, které je velmi vřele přijímáno kritikou i širokým obecenstvem.

Vstupenky je možné rezervovat na čísle 493 722 872 nebo zakoupit kdykoli v baru restaurace. ⋌ David Horáček