Jednodenní festival Rockový Hangár je hudebně – technickým festivalem pro všechny generace. O hudbu se postarají kapely převážně z Jičínska a blízkého okolí. Na letošním ročníku vystoupí kapely Shame Band, Širkokko, Agregát, Furie, Smradlavý hračky a již tradičně celou akci zakončí vystoupení skupiny Golf.

Součástí celodenního programu je výstava technických exponátů jak ze závodních tratí, oblohy ale i z luh a hájů. K vidění budou letadla, která si budete moci prohlédnout, jak na zemi, tak v akci ve vzduchu. Chybět nebudou ani seskoky parašutistů či možnost proletět se vrtulníkem Robinson R-44 nebo CESSNOU C-172. Pro milovníky čtyřkolé techniky bude k vidění výstava motocyklů, aut a to jak veteránů tak našlapaných závodních strojů. A to stále není vše. Pozvání přijali i hasiči se svojí technikou, také velké agrostroje, ale i malé modely všeho druhu. Hostem akce bude autokrosová legenda Václav Fejfar.

Rok 2023:

Akce je skvělou volbou skutečně pro každého. Nezapomíná na celé rodiny, proto samozřejmostí je i doprovodný program pro děti, dobré jídlo a pití ve spolupráci s regionálním pivovarem Lomnické pivo. Rockový Hangár sebou nese vše na co jen pomyslíte, tedy i možnost odpočinout si a strávit skvělý čas v dobré společnosti.

Program začíná v 10:30 a celý den zakončí ohňostroj ve 22:00. Vstupné na akci je dobrovolné a pořadatelé předem děkují za příspěvky, které jim pomohou uspořádat další ročník.

A jak se na festival dostanete? Můžete dorazit pěšky, autem a nebo využít již tradiční svoz kyvadlovou dopravou historickým autobusem KAROSA. Více informací se dovíte na webových stránkých www.rockovyhangar.cz nebo na facebooku.