Na koncert se vypravili nejen skalní fanoušci a přátelé a rodina zpěváka, ale také řada zvědavců, kteří jednoduše chtěli vyrazit za kulturou mezi lidi. Jičínský koncert měl být původně součástí plánovaného a dvakrát odloženého halového turné. Chinaski měli zahrát v Jičíně přesně 25 let po křtu své první desky. "Koupili jsme lístky už na podzim, hrozně jsme se těšili," říkala natěšeně jedna z fanynek, která vyrazila na koncert se svou rodinou.

Celé turné se na podzim prodávalo pouhý měsíc. Poté byly kvůli pandemii zakázány koncerty a budoucnost byla nejistá. Podle Martina Pokorného ale všechno hezky vyšlo, na jednotlivé koncerty se prodalo vždy kolem tisíce lístků, takže když mohli Chinaski na turné vyjet v pozměněné formě pod širé nebe, nemuseli některým lístky vracet.

Známá kapela se v Jičíně těší velké popularitě. Známé písničky nenechali nikoho chladným a především v zóně občerstvení, kde platila stejná pravidla jako pro zahrádky, se zpívalo, tleskalo a tančilo. Všichni se shodovali na tom že cítí skoro až euforii z toho, že mohou zajít poslechnout si živou hudbu. Zazněly ty nejznámější písničky, ale i skladby z nového alba, na kterém pracovala kapela vloni. Na jednu písničku vystřídal bubeníka Lukáše Pavlíka dokonce vystřídal jičínský Václav Tláskal. Vyzpívanými hlasivkami si fanoušci nakonec vytleskali přídavek. "V žilách nám proudí jičínská krev," zazpíval Malátný svému rodnému městu v písničce Víno.