Vystudoval filmovou režii se zaměřením na hereckou průpravu na prestižní Drama Centre London pod vedením Jamese Kempa (Tom Hardy, Michael Fassbender, Pierce Brosnan atd.) Po několika krátkých filmech a celovečerním dokumentu Last Witness z druhé světové války se podílel jako herecký supervizor na celovečerním debutu Matěje Chlupáčka Bez doteku.

Na jaře roku 2014 vstupuje do kin jeho debut Hany, natočený celý v jednom jediném záběru. Film vypráví příběh o Jiřím, živícím se prodejem drog, slečně, jež se nedokáže rozejít s dlouholetým partnerem, protože je prostě hodný, básníkovi žijícím ve své romantické iluzi, o starostlivé matce a snaživých otcích.

Snímek pojednává o jejich osudech, které se vzájemně proplétají, ale každý si přitom uchovává svůj vlastní svět, dokud jej nenaruší násilná pouliční vzpoura. Hany drze, s nadhledem a cynickým humorem zobrazuje společnost, které čas protéká mezi prsty. Film i režiséra s herci a tvůrci si rozhodně nenechte ujít. Filmovou ukázku a další informace naleznete na stránkách www.biografjicin.cz