Jičín – Legendární kapela Karamel se zpěvákem Petrem Čejkou opět míří do Jičína do Music Clubu Tango. Jejich koncert se uskuteční v pátek 4.března od 21 hodin. Po skončení koncertu skupiny Karamel na vás čeká tradiční Oldies Radio Party 70., 80. 90. let a Dj Zdeněk Vranovský.

Jičín/Sedličky – Přijměte pozvání na nevšední hudební zážitek. V pátek 4. března vystoupí od 20 hodin v Café lodžie Duo Deši. Zažijete propojení dvou dechů z dvou hudebních světů – didgeridoo a barytonsaxofon v podání etno-jazzového dua Evy a Lukáše Pilnaj.

Železnice – Na sobotu 5. března připravuje TJ Sokol Železnice Šibřinky. Konají se v místní sokolovně od 20 hodin, hraje Styl.

Hořice – V pořadí 21. ples hořických chovatelů se chystá na sobotu 5. března od 20 hodin v sále DK Koruna. K poslechu a tanci hraje hudební skupina Servis Vokap pana Vobořila.Bohatá chovatelská tombola je samozřejmostí! Předprodej místenkových vstupenek je zajištěn od pondělí 1. února v Trafice M + P u pana Salaby ( dříve Šmaspol ).

Volanice – Sbor dobrovolných hasičů ve Volanicích vás zve na hasičský ples. Chystá se na sobotu 5. března od 20 hodin v místním pohostinství. K k tanci a poslechu hraje Efekt Hořice. Vstupné: předprodej 80 Kč, na místě 100 Kč.

Nová Paka – Levicové strany vás srdečně zvou na slavnostní odpoledne při příležitosti Mezinárodního dne žen.
Koná se v sobotu 5. března od 14 hodin v prostorách velkého sálu U Militkých v Nové Pace. K poslechu a tanci hraje skupina Štefana Válka. Zajištěna tombola – kulturní program – občerstvení.
Pro účastníky je zajištěna doprava na trase Valdice – Nová Paka a zpět.
Valdice autobusová zastávka  ⋌12.30
Jičín lípy⋌ 12.40
Jičín autobusové nádraží⋌12.45.
Jičín Nové Město ⋌ 12.50
Butoves ⋌13.20
Nová Paka ⋌13.45

Butoves – Blížící se jaro přivítáme pohodou v restauraci Butovanka v sobotu 5.března v 15 hodin při obvyklých čajích.Na příznivce dobré zábavy se těší Klub seniorů Butoves a hudba Duo Decent.

Rožďalovice – Klub přátel dobré hudby ve spolupráci s Českým svazem chovatelů Rožďalovice za podpory města pořádají v sobotu 5. března koncert Marcela Zmožka s kapelou. Začíná ve 14 hodin v sále Radnice. Hrát se bude k poslechu i tanci, občerstvení zajištěno. Vstupné 250 Kč, předprodej na městském úřadě.

Bukovina u Pecky – Tradiční vesnická tancovačka vypukne v sobotu 5. března od 19 hodin v kulturním domě.