Hradec Králové – Vážení příznivci rockové a metalové hudby! Pojďte zažít v pátek 8. dubna skvělou zábavu při koncertu Arakain Dymytry Tour. Koncert začíná ve 20 hodin v KD Střelnice.

Lázně Bělohrad – Pro velký úspěch jste zváni na další koncert saxofonového kvarteta. Jarní melodie (J. Straus, D. Ellington, J. Gade, B. Goodman, R. Rodgers, J. Ježek a další) zazní v pátek 8. dubna od 19 hodin v kulturním sále lázní.

Jičín/Sedličky – Zveme vás na večer známého hudebního kritika a publicisty Jana Rejžka. Uskuteční se v pátek 8. dubna od 18 hodin v Café loggie. Poslechový klubový pořad Kaleidoskop je plný hudby, která se v rádiích nehraje, originálních komentářů a postřehů. Rezervace je možné provádět na: rezervace@valdstejnskalodzie.cz

Lomnice nad Popelkou – Václav Neckář a skupina Bacily zavítá v pátek 8. dubna do Tylova divadla s pořadem Mezi svými. Galavečer populární hudby s novým koncertním programem známého zpěváka začíná v 19 hodin. Uslyšíte např. písně Suzanne, Lady Jane, Podej mi ruku a projdem Václavák, My to spolu táhnem dál. Fanoušek se však určitě dočká svých osvědčených hitů, jako Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Půlnoční… Prodej vstupenek v ceně 390 Kč již probíhá na www.kislomnice.cz/rezervace v sekci Tylovo divadlo a v Informačním středisku na náměstí.

Mladějov v Čechách – Zveme vás na pravidelné taneční podvečery pro seniory, ale i ostatní, a všechny, kdo si rádi zatančí a zazpívají. Konají se v Mladějově v hostinci za poštou každý pátek od 16 do 20 hodin. Srdečně zve skupina Evergreen.

Železnice – V Café terasy pro vás připravili na pátek 8. dubna od 19 hodin koncert. Bára-zpěv, Standa -Kytara a basák nepřijde…

Hořice – Retro disco ples se chystá na sobotu 9. dubna od 20 hodin v DK Koruna. K tanci hraje pětice hořických Djs. Vstupenky v restauraci Koruna, vstupné 100 Kč.

Lomnice nad Popelkou – V neděli 10. dubna jste zváni na velikonoční koncert Collegium Musicum Český ráj. Ve velkém sále zámku zazní od 18 hodin skladby s velikonoční tématikou autorů F. Doubravského, J. J. Ryby, J. Haydna‚ a Z. Zahradníka. Sólisté: Zita Rádlová – soprán; Šárka, Trejbalová – alt; Lubomír Moravec – tenor; Kamil Brož – bas. Smíšený sbor a komorní orchestr řídí: Klára Ptáčková Kubátová.

Nová Paka – Koncert novopackých slavíčků se koná v aule školy ve středu 13. dubna od 17 hodin.