Večer zahájí tanečnice ze skupiny The Colours, ale pozor, letos přibude s nimi jedno překvapení… Své místo v programu má každoročně i volba Missáka a Miss Candr, kdy porota volí dva nejsympatičtější návštěvníky večera. Nebude chybět soutěž o ceny podporovaná podnikateli nejen z místa, ale z celého regionu. Pro příchozí bude připraven výběr z mnoha alko i nealko nápojů a v kuchyni se najde i něco dobrého do žaludku.

Spojení, trasa

A jak se do Čisté na bál dostanete? Přece svozovým autobusem, který pořadatelé pro návštěvníky bálu vypravují od prodejny Jednoty na sídlišti v Nové Pace v 18.30 hodin. Ten dále zastaví na autobusovém nádraží v 18.35 hodin a potom v 18.40 hodin na autobusové zastávce na hlavní silnici ve Vrchovině.
Odjezd autobusu zpět bude následovat o 2. hodině ranní. Doprava je opět zdarma! Pro automobily je před sokolovnou připraveno parkoviště.

Předprodej vstupenek bude probíhat podomním zvaním v Čisté u Horek a okolních obcích. Vstupenky v předprodeji bude možné dále zakoupit v Galanterii Petry Urbanové v novopacké Komenského ulici nebo na obecním úřadě v Čisté u Horek. Předprodej vstupenek začal 1. února a bude ukončen v pátek 14. února v 15 hodin.

Přijeďte si užít zábavy na hasičský bál do Čisté. Srdečně vás zve   výbor SDH Čistá u Horek