Hořice – V sobotu se koná na náměstí Jiřího z Poděbrad tradiční adventní trh. Je připraven kulturní program a stánky se zajímavým tovarem. Můžete se těšit na taneční a hudební vystoupení. V 16.30 hodin začíná mikulášská show. V Divadelním sále radnice bude od 9 do 13 hodin probíhat prodejní výstava Andělské Vánoce. V 16 hodin začne benefiční koncert Ireny Budweiserové.

Jičín – Sportovní zařízení zve všechny na brusle s Mikulášem. Přijďte na mikulášské bruslení s čertovskou diskotékou v sobotu od 13.30 do 15.30 hodin na zimní stadion do Jičína. Vstup zdarma. Na všechny čeká i sladké překvapení a zajímavé ceny.

Nová Paka – V pátek vystoupí v restauraci Novopacké sklepy Jiří Schmitzer. Skvělý herec, podivínský písničkář, zběsilý kytarista. Koncert začne ve 20 hodin v půdním sále. Vstupné 140 Kč.

Hořice – V hořickém plaveckém bazénu se koná v sobotu Mikulášský den. Od 13 do 15 hodin jsou připraveny soutěže, sladké odměny, nadílka od čerta a Mikuláše. Mikulášský den je určen pro děti od 1 roku do 8 let. Vstup je povolen v doprovodu rodičů.