Po oba dny (v sobotu 26. 7., 9.00 – 19.00, v neděli 27. 7., 9.00 – 17.00) bude hrad plný: odborníků na zdraví a esoteriku, kteří mají připravené zajímavé přednášky, oblíbené produkty i plnou náruč rad a moudrostí na všechny možné neduhy. Celebrit a kumštýřů, kteří se postarají o dobrou zábavu.

Těšit se můžete například na zpěváky Martina Maxu, Josefa Vágnera a Richarda Pachmana, na zpěvačky Anetu Adamovou a na Ranku, která představí své recitály autorských písní z nově vydaného alba. Vystoupí i oblíbený herec Jan Čenský, herec Ota Jirák a kouzelník Aleš Březina. Chybět nebude ani pohádka. V sobotu je pro děti i dospělé připraven příběh o čaroději, který se své rodině tak trochu nepovedl. Nestraší, neškodí lidem a všechno poplete. Pohádku O Ježibabákovi zahrají členové Divadelní společnosti Josefa Dvořáka. A jak to všechno dopadne? No přece jako v dobré pohádce – dobře. Esem v rukávu je zumba v podání tanečníka Davida Valčuhy. Všem, kteří si ji vyzkoušejí, dokonale rozproudí krev, rozhýbe ruce i nohy a protáhne celé tělo.

Bonbónek pro odvážné
Aby toho nebylo málo, je letos pro návštěvníky připraven ještě jeden neodolatelný hit a obrovské lákadlo. Mohou se projít po 45 metrů dlouhém dřevěném ochoze, který je vybudovaný na posledním nádvoří podél cimbuří, a to bez jediného kovového spojovacího prvku! Ochoz je postaven ve výšce 10 metrů a nabízí překrásný pohled do údolí Plakánku. Celou akcí vás provede moderátor Karel Sladký.

Kompletní program a další informace hledejte na www.minervazdravi.com