Kovač – Pohádkové prázdniny v Kovači aneb Hajdy (Heidi) na prázdniny se konají dnes 29. června.
Pohádková cesta do kovačského lesa odstartuje mezi 13. a 15. hodinou. Děti zabaví malování na obličej, kadeřnictví, hopsací hrad, tetování, dílny … Nabitý program pro celou rodinu vypukne od 16.30 hodin a hlavním hostem bude Heidi Janků! Těšte se na kouzelníka, tanečníky, artisty, spoustu soutěží a minidiskotéku. Od 20 hodin začne taneční zábava pod hvězdami – kapela Fanda a jeho banda. Vláček do pohádkového lesa vás povozí za hezký úsměv.

Ústí u Staré Paky – Občanské sdružení pořádá dnes 29. června na hřišti dětský den.
Mnoho soutěží o ceny, dětská tombola, začátek ve 13.30 hodin, vstupné dobrovolné.
Bohaté občerstvení, hudba.

Jičín – Pro nejmenší diváky hraje v zahradě Pod Koštofránkem Divadlo Serpens pohádku O panence a panáčkovi. Začíná dnes 29. června v 16 hodin.
Soběraz – Obecní úřad a místní SDH pořádají dnes 29. června od 14.30 hodin dětské prázdninové odpoledne. Na děti čeká spousta her a soutěží za drobné ceny. Od 18 hodin bude odpoledne pokračovat pouťovou zábavou pro malé i dospělé. K tanci a poslechu bude hrát Soběrazská pecka a pecičky. Jídlo a pití zajištěno po celou dobu trvání akce. Po setmění proběhne menší ohňostroj. Akce bude ukončena cca ve 24 hodin.

Libuň – Dětské odpoledne se uskuteční dnes 29. června na fotbalovém hřišti. Program: 8.30 – 8.55 Prezence – děti jsou zapsány dle věku a obdrží startovní číslo, 9.00 – Slavnostní otevření dětského koutku na faře, 9.15 – Ukázka výcviku loveckých psů, 9.30 – Zahájení soutěží dětí dle věkových kategorií. Jízdní kolo popř. odrážedlo s sebou.

Nová Paka – Hurá na prázdniny! Zábavné odpoledne pro celou rodinu se uskuteční v neděli 30. června v Jírových sadech (park pod zastávkou ČD). Návštěvníky čeká od 15 hodin ukázka výcviku psů, hry, soutěže, cvičení s tetou Ivetou, lanová dráha, bungee running – LIME production a FUNNY, skákací hrad, trampolína. Vstupné: 40/20 Kč.

Příchvoj – Sbor dobrovolných hasičů obce Příchvoj si vás dovoluje pozvat v pátek 5. července od 15.00 na již devátý ročník dětského dne. Akce je spojena s večerní zábavou, k poslechu a tanci vám od 20.30 zahraje kapela Vikend rock. Každý ročník byl organizován jako tematický – například: indiáni, pohádkové bytosti, vědomostní soutěže. Ani letošní nebude výjimkou. Chcete-li si hodit podkovou, střelit prakem, lukem,vzduchovkou či tlouct špačky přijeďte příští pátek ve tři hodiny odpoledne do Příchvoje.