Pan učitel Mirek Košťák a pan učitel Jaromír Žejdlík se opět po roce domluvili a uskutečnili veřejný koncert pro potěšení všech hudebních příznivců. Mirek Košťák ze ZŠ Libáň k tomu uvádí:

Na libáňské škole teprve nedávno vznikl zbrusu nový sbor našich žáků – zpěváků. Stalo se to konkrétně a trochu záměrně právě 11. listopadu.
Od tohoto magického data si naše uskupení říká „Crazy Joe" a v duchu našeho názvu zpíváme známé popové, folkové a rockové písničky, které slýcháme nejčastěji v rádiích. Prvních šest písní již trénuje i školní bigbítová kapela, jejíž koncert se uskuteční poslední den před odchodem na vánoční prázdniny.
Písně, které prezentujeme (např. Tohle je ráj, Píseň co mě učil listopad, Zahrada ticha, Želva, Chtěl bych žít, Půlnoční, atd.) znají i starší generace a naším cílem je, aby se k nám v budoucnu publikum přidalo zcela samo a spontánně a zazpívalo si společně s námi. Pochopitelně počítáme s veřejnými vystoupeními v širokém okolí.

Již nyní se těšíme na koncertování v rámci „Letních slavností ZŠ" v Žamberku, kam pojedeme koncem jara, v létě to bude „Libáňská rocková noc" a na podzim se např. představíme v rámci festivalu Jičín – město pohádky.

Libáňský „Crazy Joe" můžete kontaktovat a konkrétní informace získat na tel. čísle 493 598 626 nebo na e-mailu: zastupce.zs@liban.cz. Rádi k vám přijedeme a rádi vám zazpíváme.

Velmi příjemným překvapením na společném koncertu byla přítomnost dětského pěveckého sboru ze ZŠ Žamberk, který si říká VIOLA. Již plných 25 let ho vede pan učitel Jaromír Žejdlík. Pěvecký sbor Viola vystupoval a stále vystupuje nejen u nás, ale také pravidelně v různých zemích Evropy, jako např. v Německu, Nizozemsku, Polsku, Litvě atd. Největší odměnou za dlouholetou činnost však bylo pozvání do Spojených států, které se uskutečnilo v roce 2010.