Divadelní soubory a hudební skupiny vystupovaly na třech scénách, a to v Domě kultury Koruny, v divadelním sále radnice i na pódiu na náměstí, kde hudba zněla již od brzkého sobotního dopoledne.

Zábava pro dospělé i děti
Vzhledem k tomu, že počasí přálo a pro diváky bylo připraveno kryté posezení i občerstvení, nejeden Hořičák spojil sobotní nákupy s nečekaně osvěžujícím kulturním zážitkem. Zabavily se zde i menší děti, pro něž organizátoři připravili v parčíku na náměstí výtvarnou dílnu, v níž si každý mohl vyrobit svou loutku. Vyvrcholením sobotního programu byla večerní Lemur Party v Koruně.

Během čtyř dnů diváci zhlédli řadu zajímavých představení, vycházející z klasiky – Shakespeara či A. Christie, ale viděli i pohádky, komedie či hodinu fyziky, v netradičním, zábavném pojetí brněnského Úžasného Divadla Fyziky. Festival, který podpořily město i kraj a také řada soukromých subjektů, byl v neděli slavnostně ukončen na radnici. Závěrečné představení patřilo Divadlu Jesličky Josefa Tejkla, které do Hořic přijelo s inscenací Holky Elky autorky Radmily Adamové.   Jindra Váchová