Otevírání prázdnin s hasiči

Kdy: sobota 22. června od 15:30
Kde: Dřevěnice

Proč přijít: Na letní prázdniny se připravíte spolu s SDH Dřevěnice již tuto sobotu na hřišti. Čeká vás ukázka požárního útoku, ukázka historické i současné požární techniky, aktivity a soutěže pro děti, krátké školení první pomoci – aneb na prázdniny bezpečně. Připraveno bude i kvalitní občerstvení včetně masa a buřtů na grilu.

Zatoulaný hasičský bál a netradiční dětská hasičská soutěž

Kdy: sobota 22. června
Kde: Holovousy

Proč přijít: SDH Holovousy vás srdečně zve v sobotu na zatoulaný hasičský bál od 20:00 hodin ve sportovním areálu U Vagónu. Zahraje skupina Fanda a jeho banda. Občerstvení je zajištěno a těšit se můžete na bohatou tombolu. Vstupné 170 Kč.

Také vás zvou na netradiční dětskou hasičskou soutěž, od 9:00 hodin ve sportovním areálu U Vagónu.

Další pozvánky naleznete Z D E ↓↓↓

Fotogalerie: Víkendové tipy Deníku, 22.-23. června 2024

Svátek hudby v Lázních Bělohrad

Kdy: pátek 21. června od 13 hodin
Kde: Lázně Bělohrad

Proč přijít: V pátek se sejdou hudebníci a kapely z celého regionu, aby vám přinesli rozmanitý mix žánrů - od rocku a popu po klasiku a dechovku. Užijte si živou hudbu a nechte se unést atmosférou tohoto svátku v ulicích lázeňského městečka.

Harantova pouť do Svaté země

Kdy: neděle od 19.21 hodin
Kde: Pecka

Proč přijít: Hudebně – poetický koncert inspirovaný životem Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic. Vtipné a napínavé historky jsou propojeny hudbou jeho současníků, například Johna Dowlanda, Daniela Bachelera a dalších. Během koncertu zazní i úryvku z cestopisu Kryštofa Haranta a renesanční poezie.

Pozvánka:

Rozpadák 2024

Slavnosti slunovratu

Kdy: sobota od 11 hodin
Kde: Nová Paka

Proč přijít: Zveme všechny do Jírových sadů na tradiční Slavnosti slunovratu plné hudby různých žánrů. Samozřejmostí jsou doprovodné aktivity pro děti, které mimo dílničky a skákací hrad v Jírových sadech doplní i vodnická show v lesoparku, kam připluje Vodník Pěnkava s celým rybníkem, pohádkami a ukázkou nejen mlynářského řemesla. Návštěvníci slavností ochutnají skvělé domácí novopacké pivo a řadu dalších pochutin.

Zámek (o)žije již po osmé!

Kdy: sobota 22. června
Kde: Hořice

Proč přijít: Spolek Strozzi pořádá a srdečně zve na tradiční předprázdninovou akci Zámek žije!, která se letos uskuteční v sobotu 22. června 2024 od 10 hodin v areálu hořického zámku, konkrétně na nádvoří a v bývalé tvrzi. Připraven je opět zajímavý hudební program, soutěže a dílničky pro děti a bohaté občerstvení. Přijede opět i hraběcí rodina, která přijme trochu netradiční hold poddaných. Akce se koná ve spolupráci se spolkem Hraběnčina družina. Tak neváhejte a přijďte!

Pozvánka:

Akce pro děti:

Dobrá Voda u Hořic

close Pozvánka info Zdroj: Archiv zoom_in

Rohoznice

close Pozvánka info Zdroj: Archiv zoom_in

Robousy

close Pozvánka info Zdroj: Archiv zoom_in

Vitiněves

close Pozvánka info Zdroj: Archiv zoom_in

Sobčice

close Pozvánka info Zdroj: Archiv zoom_in Pozvánka

Šárovcova Lhota

close Pozvánka info Zdroj: Archiv zoom_in Pozvánka